Kuchár

NÁRUČSenior&Junior
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Opatrovateľský dom so sídlom v Bratislave hľadáme kandidáta na pozíciu Kuchár/Kuchárka.
Nástup ihneď.
Plat dohodou.

– pracuje sa 12 hodín, smeny krátky dhý týždeň,alebo podľa dohody

– zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
– dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
– sledovanie správnych skladových zásob základných surovín
Zamestnanecké výhody, benefity
– HPP
– práca v príjemnom modernom prostredí
– možnosť pomôcť s ubytovaním
– preplácanie nadčasov
– dotované stravovanie
– flexibilná pracovná doba

Centrum sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, Bratislava, Fedákova 5
Daniela Holubeková
vedúca kuchyne
kuchyna@naruczachrany.sk
ekonomicke@naruczachrany.sk
Životopisy prosím posielajte na uvedené maily,kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1000 €
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiAbsolvent
  • KvalifikáciaDiplom
  • Termín nástupuihneď
  • Jazykové znalostiSlovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíExpert
  • Všeobecné spôsobilostiAnalyzovanie a riešenie problémov
  • Ďalšie požiadavkyNáplň práce, právomoci a zodpovednosti Opatrovateľský dom so sídlom v Bratislave hľadáme kandidáta na pozíciu Kuchár/Kuchárka. Nástup ihneď. Plat dohodou. - pracuje sa 12 hodín, smeny krátky dhý týždeň,alebo podľa dohody - zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov - dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál - sledovanie správnych skladových zásob základných surovín Zamestnanecké výhody, benefity - HPP - práca v príjemnom modernom prostredí - možnosť pomôcť s ubytovaním - preplácanie nadčasov - dotované stravovanie - flexibilná pracovná doba