Adminitratívno-ekonomický pracovník

CHIYODA INTEGRE SLOVAKIA, s.r.o.
  • Dátum príspevku: 1. júna 2018
  • Koniec ponuky: 28. novembra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 74
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • administratívne a organizačné práce
    • spracovanie a zaistenie personálnej agendy
    • kontrola dochádzky, spracovanie mzdovej agendy
    • evidencia účtovných dokladov
    • účtovanie faktúr
    • podpora pri mesačných závierkach
    • príprava podkladov pre účtovníctvo
    • administratívne a ekonomické práce podľa pokynov nadriadeného

  • uplatnenie a sebarealizáciu v stabilnej spoločnosti
    • zázemie medzinárodnej spoločnosti
    • ročný bonus

Informácie o výberovom konaní

V prípade ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis s uvedením POZÍCIE o ktorú máte záujem v slovenskom a anglickom jazyku.
Zaslaním svojho životopisu udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených vo všetkých mnou zaslaných dokumentoch spoločnosti CHIYODA INTEGRE SLOVAKIA, s.r.o. podľa Zákona o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • ukončené SŠ / VŠ vzdelanie ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • komunikačné a organizačné schopnosti
    • prehľad z oblasti účtovníctva a ekonomiky
    • znalosť MS Office najmä Excel
    • orientácia na detail, presná práca s údajmi
    • záujem a schopnosť sa učiť
    • znalosť AJ na komunikatívnej úrovni

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť pôsobiaca na Slovensku 12 rokov v oblasti elektrotechnického a automobilového priemyslu.
Materská spoločnosť je nadnárodná japonská spoločnosť CHIYODA INTEGRE CO., LTD, Tokyo, Japonské cisárstvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Údernícka 15
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Aliosmanovová
Tel.: +421263532358
E-mail: admi1@chiyoda.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1100 € a viac, podľa dosiahnutého vzdelania a získaných skúseností kandidáta
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • Termín nástupuod 01.06.2018
  • Miesto práceBratislava, Petržalka, Údernícka 15
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý
  • Administratívne a ekonomické znalostiPodvojné účtovníctvo
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiPokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB