Asistent/asistentka predaja – Predavač

GECO, s. r. o
  • Dátum príspevku: 18. mája 2018
  • Koniec ponuky: 5. júla 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 66
Prehľad úloh

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
– pultový predaj cigariet, tabakových výrobkov, doplnkového fajčiarskeho sortimentu a tlače
– poradenstvo a obsluha zákazníkov
– aktívna ponuka tovaru zákazníkom
– starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne
– práca na PC pokladni
– práca na Tipos termináli
– objednávky tovaru, dopĺňanie tovaru
– inventarizácia
– práca s hmotnou zodpovednosťou

Iné výhody:
– príplatky za sviatky, nočnú prácu a víkendy
– dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
– zaujímavé mzdové ohodnotenie,
– stravné lístky v hodnote 5,- EUR,
– odmeny za predaj až do výšky 180,- EUR,
– preplácanie nadčasových hodín,
– odmeny pri pracovných výročiach,
– istota pravidelnej výplaty mzdy,
– dôkladné zaškolenie nováčikov,
– možnosť kariérneho rastu,
– moderné pracovisko.

Ponúkaný plat (brutto):

Bratislava 3,5 €/hod brutto a prémie až do výšky 24% základného platu
Poprad 3,5 €/hod brutto prémie až do výšky 4% základného platu
Trnava 3,5 €/hod brutto prémie až do výšky 12% základného platu
Prešov 3,5 €/hod brutto
Žilina 3,5 €/hod brutto

Druh pracovného pomeru:
hlavný, vedľajší

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie

Jazykové znalosti:
neuvedené

Iné znalosti:
neuvedené

Všeobecne požadované znalosti:
Pokladňa – základy

Vhodné pre absolventov:
Áno

Informácie o spoločnosti
Charakteristika spoločnosti:
GECO, s.r.o. patrí v SR medzi najväčších importérov tabakových výrobkov a fajčiarskych potrieb.
Veľkoobchodnú distribúciu k zákazníkom realizuje v rámci celého územia SR. Súčasne spoločnosť
prevádzkuje sieť špecializovaných predajní typu „TABAK – TLAČ“ so širokou ponukou tabakových
výrobkov, fajčiarskych potrieb, periodickej tlače, telefónnych kupónov, cestovných lístkov na MHD,
stieracích losov, sprostredkovaním príjmu stávok a výplat výhier pre spoločnosť TIPOS, a.s. a ďalším
doplnkovým sortimentom.

Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk

Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny3,50 €
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceBratislava / Poprad / Trnava / Prešov / Žilina