Asistent manažéra obchodnej skupiny – Trnavský kraj TOP PONUKA FIX+provízie

Financio s. r. o.
  • Dátum príspevku: 30. augusta 2018
  • Koniec ponuky: 20. februára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 25
Prehľad úloh

Očakávané zručnosti:

  • si aktívny a rád komunikuješ a udržiavaš vzťahy s klientmi
  • rád sa učíš nové veci
  • aktívne ovládaš pracovné nástroje ako MS Word, MS Excel, Internet a rýchlo sa spriatelíš s novými aplikáciami
  • máš základný rozhľad v oblasti financií
  • chceš pracovať na svojich silných stránkach a učiť sa nové veci
  • chceš robiť podporu svojmu nadriadenému v oblasti ľudských zdrojov

Ak chceš s nami naštartovať úspešnú kariéru, tak hľadáme práve teba!

Náplň práce:

  • budeš robiť aktívnu podporu svojmu nadriadenému v oblasti financií, administratívy a ľudských zdrojov
  • pripravíš mu na základe jeho pokynov podklady pre kolegov, reporty pre vedenie spoločnosti a taktiež pre klientov
  • budeš komunikovať s kolegami v celom riaditeľstve, školiteľmi, vedením spoločnosti a tiež s významnými bankovými, poisťovacími a investičnými spoločnosťami
  • stretneš skúsených kolegov vo finančníctve a budeš mať príležitosť sa od nich učiť
  • budeš komunikovať s kolegami a s klientmi a budovať s nimi dlhodobé vzťahy
  • naučíš sa na základe klientskych požiadaviek a možností zostavovať portfóliá pre klientov
  • budeš robiť podporu pri výberovom procese, zaškoľovaní nových kolegov, organizácií tímových stretnutí a rôznych školení a podujatí
  • tvoj nadriadený ti bude zároveň mentorom a koučom

Výhody spolupráce

  • príležitosť rásť osobnostne aj vedomostne
  • príležitosť pracovať so skúsenými kolegami a mať možnosť sa učiť od najlepších
  • príležitosť kariérne rásť
  • odborné vzdelávanie
  • získanie platných certifikátov
  • flexibilný pracovný čas
  • zázemie významnej finančnej spoločnosti
  • priestor na sebarealizáciu a možnosť spolupracovať na rôznych projektoch
  • po pravdepodobnej akvizícii banky možnosť vyrotovať do pozície privátneho bankára
  • motivačné finančné ohodnotenie
  • možnosť využívať reprezentatívne priestory v kancelárskych domoch alebo pobočky v obchodných centrách
  • vylepšenie CV – získate dobre hodnotenú prax, ktorou sa budete vedieť prezentovať

Požiadavky na uchádzača

minimálne stredoškolské s maturitou

  • samostatnosť aj teamovosť
  • spoľahlivosť
  • precíznosť
  • komunikatívnosť
  • organizačné schopnosti
  • analytické/koncepčné myslenie
  • schopnosť porozumieť zadaniam
  • nebáť sa pýtať sa (na veci, ktorým nerozumiem)
  • chuť učiť sa nové veci a mať nadhľad nad aktuálnym dianím
  • orientácia na klienta

Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 500€ ; Možnosť pracovať na TPP, živnosť , s.r.o.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceTrnavský kraj
  • Osobnostné predpokladyAnalytické myslenie, Spoľahlivosť
  • Všeobecné spôsobilostiSamostatnosť, Tímová práca