Autoelektrikár / diagnostik – Todos Italia s. r. o.

Todos
Prehľad úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre vyvinutá jemná motorika, schopnosť “prestrihnúť “ ten správny kábel, tolerancia na mierne “okopanie” elektrikou či schopnosť prispôsobiť sa čoraz viac elektrickým automobilom sú vlastnosti, ktoré vystihujú náš chýbajúci článok tímu.
Ponúkame ti prácu v super kolektíve, budeš sa stretávať s rôznymi prémiovými značkami automobilov, zabezpečíme ti firemné oblečenie, ak si zďaleka ubytujeme ťa a k tomu ti ponúkame veľmi dobré platové podmienky. Nestačí ti? Po práci sa zabavíš v “po pracovnej partičke” alebo na firemných akciách.
Staň sa aj ty členom našej Todos rodinky.

– práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť dlhodobého zamestnania
– zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
– zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
– profesijný rast, prehlbovanie kvalifikácie formou školení
– možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou certifikovaných školení
– používanie najnovších technológii
– zamestnanecké zľavy na servis a náhradné diely
– príspevok na stravovanie, firemné oblečenie
– zamestnanec roka
– luxusné autá
– v prípade potreby možnosť ubytovania
– priateľské prostredie, mladý kolektív
– tímové stretnutia, teambuilding, vianočný večierok

Informácie o výberovom konaní

Profesný životopis zasielajte výhradne e-mailom.
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
Zaslaním životopisu dávate súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– vyučený v odbore automechanik
– prax v autorizovanom servise výhodou
– presnosť a dôslednosť pri práci
– časová flexibilita a pracovné nasadenie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť je dealerom značky JEEP, FIAT a ALFA ROMEO pre predaj a servisné práce. Na trhu pôsobí od roku 1998 a patrí do skupiny TODOS. Skupina Todos prevádzkuje ďalšie autorizované servisy pre značku ŠKODA a to v Bratislave, Žiline, Košiciach a Ružomberku. Naša spoločnosť je súčasťou Top 5 v automobilovom priemysle. Do našej siete patrí aj autorizovaný servis osobných a úžitkových vozidiel značky VOLKSWAGEN, autorizovaný servis pre značku SEAT v Žiline a zastúpenie pre predaj a servis značiek CADILLAC a CORVETTE v Bratislave. V roku 2016 sa nám podarilo získať licenciu na prevádzkovanie požičovne vozidiel EUROPCAR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Todos Italia s. r. o.
M. Sch. Trnavského 14
841 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ladislav Reimann
Tel.: 0903/ 703 829
E-mail: reimann@todos.sk

Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1000 €
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuDohodou
  • Vodičské oprávneniaB