Autoelektrikár – diagnostik

TEMPUS GROUP a.s.
  • Dátum príspevku: 19. júla 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 144
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– oprava motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi
– diagnostika porúch a ich odstránenie,
– stanovenie optimálneho spôsobu opráv,
– mechanické opravy, bežné opravy,
– montáž a servis doplnkov,
– kontrola technického stavu vozidiel,
– nastavenie geometrie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda 800 € + 750 € osobné ohodnotenie pri 100 % výkone

– práca v stabilnej spoločnosti,
– motivačné mzdové ohodnotenie v závislosti od výkonu,
– možnosť prenájmu nového automobilu za exkluzívnych podmienok,
– zamestnanecké zľavy na produkty a služby poskytované firmami v rámci skupiny Tempus Group (www.tempus.sk)

Informácie o výberovom konaní

Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe a motivačný list zasielajte poštou, elektronickou poštou .
Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s.., Rastislavova 110, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Tempus Group a. s. – sme skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Ostatné znalosti

Fakturácia – základy
Hospodárska korešpondencia – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

autoelektrikár
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– vysoký záujem pracovať v oblasti poskytovania servisných služieb,
– znalosť technológie opráv automobilov,
– práca automechanika alebo diagnostika v tejto oblasti je výhodou,
– výborné komunikačné zručnosti,
– vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť a samostatnosť.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

TEMPUS GROUP a. s. – skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.
TEMPUS TRANS s.r.o.
– Oprava a údržba motorových vozidiel (vrátane autobusov)
– Autorizovaný predaj autobusov značky Irisbus, Iveco
– Autorizovaný predaj úžitkových vozidiel Iveco, TATRA
– Predaj pneumatík, protektorovanie, servis
TEMPUS CAR s.r.o.
– Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Renault a Dacia, Land Rover, Range Rover, Jaguar, Lada
– EUROBUS, a.s. – osobná autobusová doprava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rastislavova 110
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Beáta Parikrupová
Tel.: +421907132096
E-mail: kariera@tempus.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny800 € + 750 € osobné ohodnotenie pri 100 % výkone
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupuasap
  • Miesto práceRastislavova 110, Košice
  • Administratívne a ekonomické znalostiFakturácia, Hospodárska korešpondencia
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiZačiatočník, Pokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB