Automechanik

Doprava a mechanizácia, a.s.
  • Dátum príspevku: 11. decembra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 64
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– diagnostikovanie porúch nákladných a úžitkových vozidiel
– mechanické opravy vozidiel
– opravy elektrických a elektronických súčastí vozidla
– zabezpečenie výjazdov k opravám vozidiel v rámci asistenčnej služby pre zákazníkov

PONÚKANÉ VÝHODY:
– výborné pracovné podmienky a pracovné prostredie
– školenia
– práca na TPP
– príspevok na 3. pilier DDS
– možnosť kariérneho rastu
– profesionálne vybavené dielne
– práca v stabilnej spoločnosti

PRÍPLATKY A BONUSY:
– motivujúce platové ohodnotenie závislé od výkonu
– odmena za vzornú dochádzku
– príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákona (stravné lístky v hodnote 5,80 €)
– možnosť extra zárobku

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Prešov
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Stručná charakteristika spoločnosti

Autorizovaný predaj a servis nákladných a úžitkových vozidiel značky IVECO, prevádzkovanie autoumyvárne, pneuservisu, overovanie tachografov, prenájom priestorov. Prevádzka v Prešove a v Košiciach.
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyzákladná zložka mzdy 800,- EUR/mes. + osobné ohodnotenie 75,- až 150,- EUR/mes. + odmeny z výkonu až do 1 300 EUR/mes.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Počítačové znalosti Microsoft Windows
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník
  • Ďalšie požiadavkyVzdelanie v odbore technické, elektrotechnické