Brigádnik/čka (Operátor výroby) – skvelá príležitosť zarobiť si!

Tower Automotive
  • Dátum príspevku: 2. augusta 2018
  • Koniec ponuky: 2. augusta 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 44
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– práca na lisovni
– nakladá a vykladá plech/výlisok do lisovacieho zariadenia na základe pracovného postupu
– 3-zmenná prevádzka (ranná, poobedná, nočná)
– práca je na 3 týždne s nástupom ihneď

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná pre študentov nad 18 rokov formou brigády.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Tower Automotive je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je Tower Automotive popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.
Továrenská 13
901 01 Malacky
Životopis posielajte na mail :  junasova.zdenka@towerinternational.com
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny6 €/hod. brutto
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie, študent strednej školy, stredoškolské bez maturity
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceMalacky