Bytča – montáž plastových komponentov

TOPcontroll spol. s r.o.
  • Dátum príspevku: 27. mája 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 71
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-montáž plastových komponentov do dverí automobilov,
-práca na montážnej linke,
-nastavenie, obsluha a kontrola jednotlivých častí tejto linky,
-kabeláž, šrobovanie, kontrola kľučiek, ….

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,19 – 4,40 EUR/hod. + bonusy

-práca v stabilnej spoločnosti,
-služby koordinátora k dispozícií nonstop,
-dochádzkový bonus.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

zručnosť
adaptabilita
efektívnosť
schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
samostatná práca

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme akreditovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým sortáciou a kontrolou kvality dielov prevažne v automobilovom priemysle. Naše portfólio služieb ponúka široké spektrum špecializovaných prác v oblasti outsourcingu logistiky, výroby, balenie a prebaľovanie tovaru, montážne a demontážne práce, uskladnenie výrobkov a práce súvisiace s uskladnením. Ponúkame tiež možnosť dopravy materiálu, tovaru alebo zásielok prostredníctvom nákladných vozidiel. V ostatnom roku sa naše portfólio služieb rozrástlo o výrobu a predaj gumovej drte. Novinkou v našej ponuke sú služby v oblasti metrológie a merania pomocou 3D skenera.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Námestie SR 23
014 01 Bytča

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter DURNEK
Tel.: +421915775873
E-mail: manager@topcontroll.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny3,19 - 4,40 EUR/hod. + bonusy
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuIHNEĎ
  • Miesto práceBytča
  • Jazykové znalostiSlovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíExpert
  • Všeobecné spôsobilostiPružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), Samostatnosť