Chceš zažiť atmosféru pretekov F1? Poď pracovať na ČS SHELL a zarob si až 1 000 EUR – Vonkajší predajca na čerpacej stanici SHELL

ČS SHELL Slovakia s.r.o.
  • Dátum príspevku: 28. augusta 2018
  • Koniec ponuky: 27. februára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 29
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– aktívna starostlivosť o zákazníkov a odborná pomoc pri tankovaní pohonných hmôt do motorových vozidiel
– aktívna ponuka a predaj produktov a služieb zákazníkom
– starostlivosť o areál čerpacej stanice

– práca v teame celosvetovej spoločnosti
– stabilita
– motivačné mesačné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
– nadčasové príplatky
– sociálne benefity

Informácie o výberovom konaní

Táto pracovná pozícia je vhodná i pre šikovného absolventa SŠ, aj študenta VŠ. Podmienkou pre výkon práce je dobrý zdravotný stav.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Viac informácií na : www.nea-janosik.sk

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o osobu, ktorá je pre zákazníka čerpacej stanice prvým reprezentantom spoločnosti SHELL, hľadáme do teamu kolegu, ktorý je:
– milý, komunikatívny a pohotový
– má obchodného ducha
– aktívny prístup k práci
– chuť učiť sa a získavať nové poznatky
– samozrejmosťou je rešpekt k zákazníkovi
– flexibilita je výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Peter Jánošík – NEA, prevádzkovateľ 7 čerpacích staníc Shell Slovakia s.r.o.
Viac informácií o spoločnosti: www.nea-janosik.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Peter Jánošík – NEA
Nejedlého 21
841 02 Bratislava – Dúbravka

Váš životopis pošli na mail:

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyfix + motivačné odmeny, nadčasové príplatky, až 1000€
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceBratislava, Galanta,Štvrtok na Ostrove, Trnavský kraj