CHYŽNÁ, TPP 620-680€ PLUS PRÉMIE

Best Hotel Properties
  • Dátum príspevku: 18. júna 2018
  • Koniec ponuky: 18. augusta 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 44
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SPOLOČNOSŤ BEST HOTEL PROPERTIES A.S. PRE JEDEN Z MANAŽOVANÝCH HOTELOV V BRATISLAVE HĽADÁ KANDIDÁTOV NA POZÍCIU :

CHYŽNÁ

Vážený uchádzač/-ka, v prípade, ak preferujete niektorý konkrétny hotel, resp. konkrétnu hotelovú značku, uveďte nám to prosím vo svojej žiadosti.

V prípade, že nepreferujete, náš spoločný osobný pohovor bude prebiehať vo všeobecnosti a podľa Vašej odbornej zdatnosti, jazykovej výbavy, prípadne ďalších kritérií, Vám následne ponúkneme uplatnenie sa na jednej z našich prevádzok.

Ponúkame Vám primerané finančné ohodnotenie, strava v hotelovej kantíne zdarma, pracovná uniforma, zaujímavý balík výhod, hotelové zľavy na celom svete a možnosti učiť sa nové zručnosti, nadobúdať nové skúsenosti a rozvíjať svoju kariéru.

Stanete sa rovnocenným členom tímu pozitívnych odborníkov. A čo je najdôležitejšie, ponúkame vám priestor byť sami sebou a priestor kde môžete rásť.

Ak toto znie pre vás ako vytúžený krok vo vašej kariére, napíšte nám .

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu. Nezabudnite uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate: CHYŽNÁ a prípadnú preferenciu hotela.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!
V prípade, že Vás nekontaktujeme, za čo sa už vopred ospravedlňujeme, ale kritériá sú nastavené jasne, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.

V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
  • osvedčenie o zdravotnej spôsobilosti pracovať ako chyžná
  • časová flexibilita
  • zodpovedný a spoľahlivý prístup.
  • schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo.
  • precíznosť so zmyslom pre detail.

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

Stručná charakteristika spoločnosti

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton a Crowne Plaza ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. BHP je jedna z najväčších verejne obchodovateľných spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.
Ak vidíš svoje uplatnenie sa v najlepších hotelových službách v meste,neváhaj a pošli svoje CV.

Adresa spoločnosti

Best Hotel Properties a.s.
Hodžovo námestie 2
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: ERIKA KOŠTIALOVÁ
E-mail: erika.kostialova@grandriverpark.com
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny620 - 680 EUR + odmeny
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity