DENO špecialista – procesný špecialista v logistike, logistický park Lozorno

DACHSER-Slovakia
  • Dátum príspevku: 16. októbra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 140
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolu s novým biznisom rastieme a riešime neustále nové požiadavky našich zákazníkov. Udržať kvalitu našej práce a dobré vzťahy môžeme len s novými posilami v tíme. Preto hľadáme šikovných, zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
– kľúčová osoba pre znalosť interného logistického systému (DOMINO) a prepravných procesov
– zlepšovanie kvality odbornosti zamestnancov v procesoch
– „poradca“ manažéra pobočky a prevádzkového manažéra pre DOMINO a prepravné procesy
– garant vysokej úrovne školenia zamestnancov v príslušných oblastiach prevádzky
– garant zavádzania vývojových trendov a nových procesov v prevádzke
– implementácia a podpora pri realizácii projektov v preprave (školenia projektových manažérov)
– zisťovanie potrieb školení zamestnancov na prevádzkových oddeleniach pobočiek
– realizácia alebo organizácia potrebného vzdelávania
– overenie správnosti prevádzkových procesov na pobočkách a prípadné návrhy potrebných zmien
– kontaktná osoba pre riešenie problémov v rámci prevádzkového systému („interný hotline“)
– podpora realizácie prevádzkových projektov
– overenie kvality dát procesov a prípadné návrhy na zmeny
– dodržiavanie existujúcich procedúr, inštrukcií a ďalších vnútorných nariadení

Zamestnanec absolvuje 2-ročný program intenzívneho tréningu (najprv na pobočkách DACHSER Slovensko a následne v zahraničí podľa dohodnutých podmienok), v ktorom je podrobne preškolený v problematike špecifických prepravných procesov vrátane IT nástrojov spoločnosti DACHSER. Po zložení potrebných interných skúšok sa stane garantom pre zabezpečovanie správneho priebehu prepravných procesov na pobočkách spoločnosti DACHSER, zabezpečuje optimalizáciu a zavádzanie nových procesov do prevádzky a realizuje odborné vzdelávanie zamestnancov.

Čo Vám ponúkame:
– zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
– stabilnú pracovnú dobu, voľné víkendy a sviatky. Ak sa príležitostne vyskytne nadčas, preplácame ho až do výšky 4,- €/hodina
– dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu.
– ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca 6 mesiacov
– moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné
– systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.)
– stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál

Informácie o výberovom konaní

Vaše pracovisko bude v Logistickom parku pri Lozorne. Termín nástupu dohodou. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí zodpovedajú uvedeným požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, doprava a logistika výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– Prax min. 3 roky v logistickej firme na pozícii so zameraním na špedíciu, hlavne zbernú službu
– Veľmi dobrá znalosť AJ (úroveň min. B2) – nutná podmienka, znalosť NJ výhodou
– Výborné organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti a zručnosti
– Profesionálne vystupovanie
– Odolnosť voči stresu
– Vysokú flexibilitu a mobilitu
– Vysokú ochotu učiť sa nové veci (očakávanie náročných záverečných skúšok)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Koncern DACHSER prostredníctvom 163 vlastných pobočiek a 3 822 denných liniek v rámci European Logistics obsluhuje územie Európy ako aj severnej Afriky a Stredného východu. Pritom spája vlastné medzinárodné spoločnosti vo väčšine európskych krajín s dlhoročnými, spoľahlivými partnermi. Medzinárodne štandardizované procesy zaisťujú jednotný systém služieb, v ktorom všetky pobočky sledujú svoje ciele s rovnakými pracovnými postupmi a organizačnými predpismi.

Letecká a námorná preprava spoločnosti DACHSER je postavená na celosvetovej sieti vlastných medzinárodných spoločností a silných miestnych partneroch. Dnes má DACHSER Air & Sea Logistics zastúpenie po celom svete na 137 pracoviskách s viac ako 2 879 zamestnancami. Každoročne spoločnosť DACHSER prepraví medzi kontinentmi viac ako 452 000 leteckých zásielok a viac ako 300 000 námorných zásielok

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DACHSER Slovakia a. s.
Logistický park č. 1126
900 55 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Žáková
Tel.: +421918931869
E-mail: anna.zakova@dachser.com
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1200€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe základ 1300€ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od praxe a skúseností uchádzača
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceLozorno
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB