ELEKTRICKÁ A MECHANICKÁ ÚDRŽBA VSTREKOLISOV – JUNIOR

MTA SLOVAKIA s.r.o.
  • Dátum príspevku: 31. januára 2019
  • Koniec ponuky: 23. apríla 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 35
Prehľad úloh

Náplň práce

  • vykonávanie preventívnej údržby výrobných zariadení podľa stanoveného plánu údržby
  • evidencia vykonanej údržby v systéme SAP
  • kooperácia pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu

Požiadavky na zamestnanca

  • ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou – zameranie mechanik, elektrotechnik
  • platné osvedčenie podľa §21 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z. – PODMIENKOU
  • zodpovednosť, ochota učiť sa nové veci

Platové podmienky (brutto)

  • od 800 € brutto (základná zložka od 670 € + variabilná zložka 130 € + príplatky a bonusy)

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • čisté, moderné pracovné prostredie
  • plat až do výšky 110% mzdy
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity
  • stravné lístky, darčekové poukážky, firemné akcie

Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Termín nástupu: ihneď/dohodou

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Horné Ozorovce

Druh pracovného pomeru: plný úväzok; trvalý pracovný pomer

V prípade záujmu kontaktujte personálne oddelenie:

Tel.: 038/5366508

E-mail: personalne@mta.it

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 800 € brutto (základná zložka od 670 € + variabilná zložka 130 € + príplatky a bonusy)
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuihneď/dohodou
  • Miesto práceBánovce nad Bebravou, Horné Ozorovce