Elektrikár / Údržbár METRANS /Danubia/, a.s.

metrans
  • Dátum príspevku: 19. júla 2019
  • Koniec ponuky: 7. mája 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 102
Prehľad úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:- sleduje technický stav elektrických zariadení areálu- vykonáva opravy a údržbu elektrických zariadení areálu a portálových žeriavov hlavne z oblasti elektrických zariadení- nahlasuje potrebu nákupu náhradných dielov k elektrickým zariadeniam a k žeriavom

– stravné hradené zamestnávateľom- zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti- práca v medzinárodnom tíme- neustále vzdelávanie, priestor pre odborný rast- účasť na firemných akciách- seriózny a otvorený prístup- mladý, dynamický kolektív

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme okrem znalosti opravy elektrických zariadení aj znalosť ohľadom elektroniky, nakoľko ide aj o opravu portálových žeriavov.Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku, pošlite nám prosím Váš životopis na: hr@metrans.sk.V predmete mailu označte prosím názov pozície.Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 10 ods. 3 písm. b) zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle § 17 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme.

Stručná charakteristika spoločnosti

Skupina METRANS je poskytovateľom all-inclusive just-in-time intermodálnej železnično-cestnej prepravy, prevádzkovaním vlastných vlakov s námorným nákladom z / do Českej republiky, Slovenska, Maďarska a nových servisov do vnútrozemia Nemecka a Rakúska, ktoré sú spojené prostredníctvom železnice s hlavnými európskymi prístavmi vrátane Hamburgu, Bremerhavenu, Rotterdamu a Duisburgu, alebo hlavných južných železničných spojení do Koperu, Trieste, Rijeky .Spoločnosť METRANS má vybudovanú vlastnú sieť vysoko sofistikovaných kontajnerových terminálov a moderných železničných záchytných terminálov v Čechách, na Slovensku a v Rakúsku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Vargová

Tel.: +421313234257, +421918776927

e-mail: hr@metrans.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny800,- EUR + príplatky + kvartálne odmeny
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto prácePovodská cesta 18, Dunajská Streda
  • Jazykové znalostiSlovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý
  • Administratívne a ekonomické znalostiFakturácia
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiZačiatočník
  • Počítačové znalosti Internet
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník
  • Osobnostné predpokladyAnalytické myslenie
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiAnalyzovanie a riešenie problémov
  • Ďalšie požiadavkyOsobnostné predpoklady a zručnosti - zručnosť - flexibilita - dobrý zdravotný stav