Elektronik/mechatronik

Tower Automotive
  • Dátum príspevku: 2. augusta 2018
  • Koniec ponuky: 2. augusta 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 18
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje nastavenia a softvérové vybavenie zariadení, programovanie zariadení
• diagnostikuje závady a poruchy mechanických, pneumatických a elektrických častí zariadení
• optimalizuje a zlepšuje výrobné linky, navrhuje proces automatizácie zariadení a údržbu
• spolupracuje pri vypracúvaní plánov opráv, harmonogramov a rozpisiek potrebných materiálov
• pracuje podľa technických výkresov a špecifikácií zariadení za účelom vykonania údržbársky prác
• vykonáva aktualizáciu dát a zodpovedá za ich správnosť
• správne vypisuje predpísanú dokumentáciu
• navrhuje spôsob opravy SaZ (stroje a zariadenia)

– možnosť profesijného a osobnostného rastu
– vzdelávanie v odbore
– motivujúce finančné ohodnotenie
– príspevok do DDP
– letný a zimný bonus

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektronik, mechatronik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk – Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

aspoň 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– spôsobilosť v elektrotechnike § 21
– skúsenosti s údržbou strojov a zariadení v AP
– čítanie technických výkresov
– manuálna zručnosť
– základy programovania, SIMATIC-step 7

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Tower Automotive je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je Tower Automotive popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.
Továrenská 13
901 01 Malacky
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyminimálna základna mesačná mzda 1320 Euro+príplatky a mesačný výkonnostny bonus
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceTovárenská, Malacky
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk, Nemecký jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíZačiatočník
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiFyzická zdatnosť