FINANČNÝ A HYPOTEKÁRNY ŠPECIALISTA

Broker Consulting, a.s.
Prehľad úloh

Náplň práce:

Práca s klientom podľa pokynov manažéra v kancelárii

Akvizícia nových klientov

Komunikácia s finančnými inštitúciami a zastupovanie klienta u nich

Príprava a podpisovanie zmlúv s klientmi (vo veľkej miere len v elektronickej forme)

Školenie a vzdelávanie podľa interného vzdelávacieho systému a podľa aktuálnych potrieb

Druh pracovného pomeru: Živnosť

Výhody / Benefity:

Vysoko kvalitný systém školení, následného vzdelávania a kariérnych možností.

Pracovné miesto v spoločnom realitno finančnom centre – možnosť získavania nových klientov aj priamo v úzkej spolupráci s realitnými špecialistami

Práca v lukratívnej časti Bratislavy – Staré mesto

Používanie jedinečných IT nástrojov pre prácu s klientom od prvého stretnutia až po realizáciu finančného plánu a následných zmlúv, ktoré smeruje k absolútnemu vylúčeniu množstva papierových tlačív. Vytvára odbúranie chybovosti a hlavne bezpečný pracovný proces pri všetkých legislatívnych zmenách a požiadavkách.

Motivačné súťaže spojené s exotickým cestovaním, tímbildingy a ďalšie zaujímavé akcie.

Pri kvalitnom výkone nadštandardné odmeňovanie.

Bezpečie a dobré meno poprednej spoločnosti, ktorá sa vyznačuje stabilitou a dlhodobým rastom, a ktorá je pripravená na dynamické zmeny požiadaviek trhu.

Miesto výkonu práce:

Realitné a Finančné centrum Broker Consulting a.s.

ul. 29. Augusta č 9, Bratislava – Staré mesto

Termín nástupu: Dohodou

Ponúkaný plat:  Odmeňovanie podľa interných smerníc od a od výkonu

Znalosti a požiadavky:

Minimálne SŠ s maturitou a vyššie.

Práca vhodná aj pre absolventov. Práca aj na skrátený čas napr. popri MD

Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk

Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1000 €
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiAbsolvent