Finančný sprostredkovateľ – Nitriansky kraj TOP PONUKA FIX+provízie

Financio s. r. o.
  • Dátum príspevku: 30. augusta 2018
  • Koniec ponuky: 20. februára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 33
Prehľad úloh

Finančný sprostredkovateľ

Očakávané zručnosti:

  • ste aktívny a rád dlhodobo komunikujete a udržiavate vzťahy s klientmi
  • aktívne sa staráte a budujete portfólio existujúcim klientom
  • viete osloviť potenciálnych klientov
  • dojednávate si a realizujete akvizičné a servisné obchodné stretnutia
  • rád vyhľadávate nové obchodné príležitosti u existujúcej a tiež novej klientely
  • páči sa Vám, keď Váš zárobok závisí od Vášho výkonu
  • teší Vás, ak zveľaďujete majetok a investície Vašej klientele

Ak ste sa v tomto profile našli, tak hľadáme práve Vás!

Náplň práce:

  • aktívna komunikácia s klientmi – osobne, telefonicky, e-mailom
  • súčasťou práce bude dohodnutie osobných stretnutí, vedenie stretnutí za účelom zistenia potrieb a požiadaviek klienta a príprava vhodného portfólia
  • aktívna tvorba vlastnej databázy klientov – ako aj správa existujúcej databázy
  • príležitosť nadviazať kontakty s významnými bankovými, poisťovacími a investičnými spoločnosťami a možnosť stretnúť špecialistov na dané oblasti
  • hájenie záujmov klienta, ale aj jeho edukácia a usmernenie

Výhody spolupráce:

  • príležitosť stať sa odborníkom v oblasti financií
  • príležitosť rásť osobnostne aj vedomostne
  • príležitosť pracovať so skúsenými kolegami a mať možnosť učiť sa od najlepších
  • príležitosť kariérne rásť
  • po pravdepodobnej akvizícii banky možnosť vyrotovať do pozície privátneho bankára
  • odborné vzdelávanie
  • získanie platných certifikátov
  • flexibilný pracovný čas
  • zázemie významnej finančnej spoločnosti
  • priestor na sebarealizáciu a možnosť spolupracovať na rôznych projektoch
  • motivačné finančné ohodnotenie
  • možnosť využívať reprezentatívne priestory v kancelárskych domoch alebo pobočky v obchodných centrách
  • vylepšenie CV – získate dobre hodnotenú prax, ktorou sa budete vedieť prezentovať

Požiadavky na uchádzača
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • samostatnosť ale aj teamovosť
  • orientácia na dosahovanie stanovených cieľov
  • komunikatívnosť
  • organizačné a prezentačné schopnosti
  • analytické/koncepčné myslenie
  • chuť učiť sa nové veci a mať nadhľad nad aktuálnym dianím
  • obchodník
  • orientácia na klienta

Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 700€ + provízia; Možnosť pracovať na TPP, živnosť , s.r.o.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceNitriansky kraj
  • Osobnostné predpokladyAnalytické myslenie, Cieľavedomosť, Komunikatívnosť
  • Všeobecné spôsobilostiOrganizovanie a plánovanie práce, Prezentovanie, Samostatnosť, Tímová práca