Hľadáme customer & office managera

Empire Kids, s.r.o
  • Dátum príspevku: 23. januára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 164

Rád komunikuješ, máš vo veciach poriadok a hľadáš prácu? Čakáme práve na teba, budeš v kontakte s detským svetom, legom, oslavami, krúžkami ale aj dennými tábormi. Ak si myslíš, že si pre túto prácu stvorená/ý čítaj ďalej…

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Telefonická a emailová komunikácia s klientmi a zamestnancami centra
  • Prehľad nad usporiadaním a materiálovým zabezpečením centra a doobjednávky
  • Administratívne zastrešenie projektov (spracovanie prihlášok, kontrola správnosti údajov, komunikácia zmien, uplatňovanie zliav, zbieranie feedbackov)
  • Práca s Intranetom – firemný interný operačný systém
  • Príprava podkladov pre mzdy, fakturácia a vymáhanie pohľadávok, archivácia zmlúv
  • Správa prehľadov a tabuliek
  • Reporting činnosti a úspešnosti

+ možnosť zdokonaľovať sa v anglickom jazyku

+ notebook a telefón

+ príjemné pracovné prostredie a atraktívny priestor

+ mladý kolektív

+ kvalitná káva

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že vás naša ponuka zaujala zašlite prosím životopis v slovenskom jazyku na email info@chameleon.land

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti – používateľ

Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Komunikatívnosť
  • Zodpovednosť
  • Flexibilita
  • Dôslednosť
  • Schopnosť zvládať viac projektov naraz
  • Aktívna, dynamická osobnosť

Adresa spoločnosti

Empire Kids, s.r.o.
Martinčekova 13,
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Oravcová
E-mail: info@chameleon.land

Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny900€
  • Termín nástupuod 01.02.2019 alebo dohodou
  • Miesto práceMartinčekova 13, Bratislava - Ružinov
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť
  • Vodičské oprávneniaB