Hľadáme vodičov VP sk. C + E

TSR Slovakia s.r.o.
  • Dátum príspevku: 3. júla 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 56
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– vedenie nákladného vozidla s kontajnerom a prívesom
– zvážanie šrotu v rámci okolia z výrobných spoločností a šrotovísk
– práca s hydraulickou rukou
– základná starostlivosť o zverený stroj

– seriózny zamestnávateľ
– stabilná a dlhodobá práca
– preplácané nadčasy nad rámec zákona
– dochádzkový bonus
– možnosť 13 a 14 platu
– príspevky na cestovné
– firemné akcie, pracovné oblečenie
– možnosť rozšírenia rôznych odborných preukazov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– skúsenosti s vedením nákladného vozidla s prívesom
– psychická a zdravotná spôsobilosť vodiča, karta vodiča, KKV
– preukaz na prácu s hydraulickou rukou alebo skúsenosti sú veľkou výhodou
– zodpovednosť a pracovitosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

TSR Slovakia s.r.o. je úspešná a rýchlo expandujúca spoločnosť v oblasti recyklácie a obchodu so železným odpadom a farebnými kovmi. V dynamickom a globálnom podnikateľskom prostredí sa spoliehame na našich zamestnancov, očakávame, že budú flexibilní a iniciatívni a preukážu vysokú mieru zodpovednosti. Podniková kultúra v TSR dokáže individuálne a tímové výsledky náležite oceniť.
Zamestnávame vyše 130 zamestnancov a prevádzkujeme 5 šrotovísk v rámci celého Slovenska. Centrála firmy sa nachádza v Bratislave.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na web stránke: www.tsr.sk, prípadne na stránkach našej nemeckej materskej spoločnosti: www.tsr.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TSR Slovakia, s.r.o.
Röntgenova 28
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marica Holíková
Tel.: +421232113821
E-mail: m.holikova@tsr.sk
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1100 + mesačné odmeny
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • Termín nástupuihneď/dohodou
  • Miesto práceBratislava
  • Vodičské oprávneniaC, E