INŽINIER VSTREKOVANIA PLASTOV

MTA SLOVAKIA s.r.o.
  • Dátum príspevku: 24. januára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 29
Prehľad úloh

Náplň práce

  • podpora výrobného procesu vstrekovania plastov, výpomoc pri nových projektoch, spolupráca pri riadení a údržbe existujúcich foriem
  • zabezpečiť vzťahy s dodávateľmi pre riadenie nových a existujúcich foriem
  • analyzovať chronické problémy foriem, defektnosti foriem a procesné problémy vstrekolisovne
  • koordinovať spustenie nových foriem

 Požiadavky na zamestnanca

  • ukončené vzdelanie – vysokoškolské/stredoškolské technického smeru
  • anglický jazyk aktívne (B2)
  • min. 2 roky skúseností s výrobou plastových dielov na rovnakej/podobnej pozícii
  • znalosť SAP výhodou
  • proaktívny prístup, schopnosť riadiť zmiešané tímy
  • ochota cestovať
  • znalosť metód a postupov vstrekovania plastov, nástrojov a dizajnu nástrojov
  • znalosť preventívnych a prediktívnych požiadaviek na údržbu zariadení na vstrekovanie plastov
  • znalosť technológií a aplikácií používaných pri výrobe výrobkov a pri optimalizácii výrobných procesov

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • čisté, moderné pracovné prostredie
  • 13. plat až do výšky 110% mzdy
  • ročný bonus na základe splnených ročných cieľov
  • flexibilný pracovný čas
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity
  • stravné lístky, darčekové poukážky, firemné akcie

  V prípade záujmu kontaktujte personálne oddelenie:Tel.: 038/5366508 E-mail: personalne@mta.it

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 1800 € brutto (základná zložka od 1440 € + variabilná zložka 20% + príplatky a bonusy)
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuihneď/dohodou
  • Miesto práceBánovce nad Bebravou, Horné Ozorovce
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý