Koordinátor /koordinátorka -tlmočník – ukrajinský jazyk

Europersonal&Fabrika s.r.o.
  • Dátum príspevku: 16. júna 2018
  • Koniec ponuky: 15. decembra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 54
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– celodenná starostlivosť, pomoc a podpora pre zverených zamestnancov
– aktívne riešenie vzniknutých situácii na jednotlivých projektoch, riešenie sťažností, škodových udalostí ….
– preklad a tlmočenie požiadaviek zamestnancov – v rámci pracoviska ale aj mimo neho
– pomoc a podpora v rámci adaptácie zamestnancov
– pomoc a podpora pri vybavovaní potrebných dokladov
– vykonávanie administratívnych úkonov a iných činnosti podľa pokynov nadriadeného
– reporting

Iné výhody

– stabilná a rastúca spoločnosť,
– bezplatná právna pomoc
– bezúročné MIKROpôžičky
– príjmený pracovný kolektív
– pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovná a personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk – Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika – základy
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Windows – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– Schopnosť samostatného, analytického a štruktúrovaného myslenia, pracovitosť
– Samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
– Dobrá sebaorganizácia
– Flexibilita
– Delegovanie úloh a vedenie pracovníkov logistiky
– Administratíva a reporting
– Riadenie vzťahov a komunikácia v rámci danej prevádzky
– pracovné skúsenosti na pozícii KOORDINÁTOR min. 2 roky v personálnej agentúre

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava-Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Križovenská
Tel.: +421948002048
E-mail: nabor@e-personal.eu

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny925,40€ + príplatky
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceBratislava
  • Jazykové znalostiSlovinský jazyk, Ukrajinský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý, Pokročilý
  • Administratívne a ekonomické znalostiPersonalistika
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiZačiatočník
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Microsoft Windows
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB
  • Ďalšie požiadavkypracovné skúsenosti na pozícii KOORDINÁTOR min. 2 roky v personálnej agentúre