Kuriér – rozvoz zásielok

ReMax Courier Service
  • Dátum príspevku: 19. júla 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 54
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RÁD ŠOFÉRUJEŠ A VIEŠ SI ZORGANIZOVAŤ DEŇ? DO NÁŠHO TÍMU HĽADÁME ŠIKOVNÉHO KURIÉRA S VLASTNÝM AUTOM (osobné). STAŇ SA PRÁVE TY NOVÝM KOLEGOM V NAŠEJ RÝCHLO SA ROZVÍJAJÚCEJ SPOLOČNOSTI.

# Ako bude vyzerať tvoj deň? #

– príjem a výdaj zásielok v sklade
– zodpovednosť za správne doručenie/ vyzdvihnutie zásielky
– komunikácia so zákazníkmi telefonicky/ osobne
– vlastná organizácia rozvozu zásielok
– práca s terminálom, scanerom
– spolupráca s inými oddeleniami

# Čo ti vieme ponúknuť? #

– dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu od r. 2001
– priateľskú atmosféru v dynamickom prostredí
– zaškolenie podľa potreby

-motivujúce ohodnotenie (koľko roznesieš- toľko zarobíš)

Informácie o výberovom konaní

Obsadzovaná pozícia je vhodná pre absolventa.
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite životopis v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.
Tešíme sa na spoluprácu.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– práca na živnosť
– vlastné auto

– bezúhonnosť
– zodpovedný prístup k práci
– zmysel pre orientáciu

Inzertujúca spoločnosť:

ReMax Courier Service, s.r.o. je prepravná spolocnost zaoberajuca sa dorucovatelskymi

a kurierskymi sluzbami, posobiaca na trhu od roku 2001. Zameriava sa na prepravu zásielok nielen na území Bratislavy, ale portfólio služieb zahŕňa aj prepravu zásielok na celom území Slovenskej republiky a vybraných krajín zahraničia.

Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyplatené od zásielky
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceCargo vstup zona 10, Letisko M.R. Stefanika, Bratislava