Lekár

PRO BIOS spol, s.r.o.
  • Dátum príspevku: 18. októbra 2018
  • Koniec ponuky: 17. februára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 33
Prehľad úloh

Náplň (druh) práce:

– vykonávanie všetkých povinností vyplývajúcich z náplne práce všeobecného lekára
– vykonávanie preventívnych lek. prehliadok pre FO, ako aj firemných klientov
– vykonávanie a vystavovanie lek. posudkov podľa PZS
– štandardná ambulancia

Ponúkané výhody:

– bezplatná zdr. starostlivosť v našej poliklinike pre všetkých členov rodiny
– príjemné pracovné prostredie
– preplácanie kongresov, prípadne seminárov

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe:

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:

  • samostatnosť
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:

  • anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

  • Microsoft Word – pokročilá

Osobnostné predpoklady:

  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • trpezlivosť

Životopis posielajte na mail : provaznik@probios.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny2500 € za mesiac
  • Požadované vzdelanievysokoškolské I. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceBratislava-Ružinov, Ružová dolina, 21 82109
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíÚplný začiatočník, Začiatočník
  • Počítačové znalosti Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Osobnostné predpokladyEmpatia, Ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), Trpezlivosť
  • Všeobecné spôsobilostiKomunikácia (jednanie s ľudmi), Organizovanie a plánovanie práce, Samostatnosť