Majster vo výrobe

Slovaktual s.r.o.
  • Dátum príspevku: 23. júla 2018
  • Koniec ponuky: 23. októbra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 30
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– riadenie a organizácia výroby, výrobných procesov a kapacít podľa výrobného plánu
– koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu / cca 15 pracovníkov na pracovnej zmene
– zaškoľovanie členov tímu podľa kvalifikačnej matice
– sledovanie stavu materiálu a jeho operatívne zabezpečenie
– spolupráca pri riešení reklamácií a prijímaní nápravných opatrení
– vyhodnocovanie a stanovovanie cieľov podriadeným pracovníkom
– hodnotenie zamestnancov

Ponúkame:
– stabilnú prácu
– príspevok na dopravu do zamestnania
– obedy / večere v areáli spoločnosti
– príspevok na masáže poskytované v blízkosti spoločnosti pre každého zamestnanca

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na znalosti a odbornosť.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Word – základy
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– organizačné, riadiace schopnosti,
– vysokú motiváciu,
– schopnosť stanoviť priority, stanovovanie úloh,
– skúsenosti s riadením malého kolektívu,
– čítanie technickej dokumentácie (výkresy, náčrty, schémy) výhodou
– nemecký jazyk výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť SLOVAKTUAL s.r.o. je jedným z najväčších výrobcov plastových okien na Slovensku. Od roku 2008 je spoločnosť súčasťou nadnárodného koncernu Arbonia AG. Firma v súčasnosti zamestnáva viac ako 600 zamestnancov. Na Slovensku a na niektorých exportných trhoch, ako je Česko a Rakúsko, disponuje vlastnou, predajcami podporovanou, organizáciou odbytu. Sieť obchodníkov predstavuje okolo 150 vzorkových predajní, v ktorých je zamestnaných viac než 200 zamestnancov.
Naša spoločnosť rýchlo rastie, preto hľadáme perspektívnych, ambicióznych kolegov do nášho tímu.

Adresa spoločnosti

SLOVAKTUAL s.r.o.
272
972 16 Pravenec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Schlencová
Tel.: +421902950656

Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny5,50 EUR/hod. brutto + variabilná zložka
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuASAP
  • Miesto prácePravenec
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník
  • Vodičské oprávneniaB