Majster vo výrobe

TRENS SK, a. s.
  • Dátum príspevku: 4. júla 2018
  • Koniec ponuky: 4. októbra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 48
Prehľad úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– riadi a organizuje činnosť dielne a zodpovedá za kvalitu vyrábanej produkcie,
– plánuje denne výrobné úlohy dielne a operatívne zabezpečuje jej kapacitné potreby,
– zodpovedá za účelné usporiadanie a priebeh výroby v dielni a za dôslednú kontrolu plnenia úloh každého zamestnanca dielne,
– operatívne rieši technické a technologické problémy dielne,
– zabezpečuje kooperačné práce,
– kontroluje denné plnenie plánu vo všetkých smeroch,
– riadi a koordinuje plynulý a bezchybný chod prác na zverenom útvare.

– zázemie prosperujúcej a stabilnej spoločnosti
– platové ohodnotenie zodpovedajúce kvalite práce a nasadeniu
– možnosť profesijného rastu a vzdelávania sa
– možnosť aktívne zlepšovať a nastavovať procesy vedúce k zlepšeniu
– príspevok na DDP

– rizikové skupinové poistenie

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– orientácia v technickej dokumentácii a normách
– vysoký stupeň samostatnosti, komunikatívnosti, precíznosti a flexibility
– schopnosť viesť ľudí, dosahovať ciele a udržať disciplínu na pracovisku
– praktické, teoretické a technické myslenie
– schopnosť rozhodovať, organizovať a plánovať práce
– schopnosť analyzovať a riešiť problémy
– vysoká odborná a praktická technická zručnosť

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

Stručná charakteristika spoločnosti

Akciová spoločnosť TRENS SK, a. s. je najväčším výrobcom kovoobrábacích strojov na Slovensku a jedným z najvýznamnejších výrobcov v strednej Európe. V súčasnosti až 90% produkcie spoločnosti smeruje na export do všetkých svetadielov sveta s výnimkou Antarktídy, zvyšok predstavujú trhy Slovenskej a Českej republiky. Výrobky nesúce ochrannú známku a obchodné meno TRENS SK, a. s. , sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou technickou úrovňou vo viac ako 60-tich krajinách celého sveta.

Adresa spoločnosti

Súvoz 1
911 32 Trenčín

Kontakt

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenynástupný základný plat od 550,- €/mesiac + mesačná prémia vo výške 40%
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceSúvoz 1, 911 32 Trenčín, okres Trenčín
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý