Manažér nákupu a predaja kvetov vo veľkoobchode

CUREL spol. s r.o.
  • Dátum príspevku: 18. októbra 2018
  • Koniec ponuky: 17. apríla 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 34
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví obchod, predaj a práca s kvetmi ukáž nám svojho obchodného ducha
– objednávanie rastlín od domácich a zahraničných dodávateľov,
– organizácia transportu,
– cenotvorba a administratíva,
– komunikácia so zákazníkom, predaj
– riadenie malého kolektívu pracovníkov,
– predaj pre hypermarkety.

služobný telefón,
možnosť ďalšieho vzdelávania,
profesionálny rast,
zahraničné cesty,
progresívny odmeňovací systém
pravidelne vyplácaná mzda k 5. dňu v mesiaci

Informácie o výberovom konaní

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku posielajte na e-mailovú adresu: marketing@curel.sk

Iba vybraní uchádzači budú kontaktovaní a následne pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia – pokročilý
Skladové hospodárstvo – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v obchodnej firme na manažérskej pozícii
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– znalosti v oblasti interiérových rastlín VÝHODOU
– prax v záhradníckej alebo kvetinovej firme, prípadne nákupca/predajca FMCG v supermarkete
– znalosť cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni
– zodpovednosť a orientácia na výsledky,
– vysoké pracovné nasadenie, v prípade potreby ochota pracovať aj nadčas, odolnosť voči stresu,
– kreativita, analytické myslenie,
– ochota učiť sa nové veci,
– príjemné vystupovanie, tímový hráč, prax s riadením malého tímu zamestnancov.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme prosperujúca a rozrastajúca sa firma CUREL, s dlhoročnou praxou a skúsenosťami na trhu. Spoločnosť CUREL pôsobí už vyše 25 rokov ,ako jediný prosperujúci veľkoobchod v Bratislave s rezanými a črepníkovými kvetmi, doplnkami a luxusnými dekoráciami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tomášikova 24
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Kövešová
E-mail: marketing@curel.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyZZ: 1.250€ +150€ osobné ohodnotenie+ odmeny podľa výsledkov
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceTomášikova 24, Bratislava, Ostredky
  • Administratívne a ekonomické znalostiFakturácia, Skladové hospodárstvo
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiPokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB