Manažér oddelenia správy klientov

Broker Consulting
  • Dátum príspevku: 18. mája 2018
  • Koniec ponuky: 30. mája 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 37
Prehľad úloh

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia: Finančný analytik, Finančný manažér, Obchodný manažér, Produktový manažér – špecialista, Vzťahový manažér

Pracovná oblasť:

  • Bankovníctvo
  • Ekonomika, financie, účtovníctvo
  • Manažment

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– v spolupráci s oblastným riaditeľom zabezpečuje riadenie spracovania informácií a prípravy finančných plánov a podkladov, pre klientov poradenského centra
– zabezpečuje plánovanie činnosti back office oddelenia
– komunikuje s finančnými inštitúciami, produktovým oddelením
– podieľa sa na zapracovaní nových konzultantov v odbornej oblasti
– zabezpečuje organizačnú podporu činnosti poradenského centra
– poskytuje aktívnu podporu manažérom, špecialistom a konzultantom v rámci pobočky
– plní ďalšie úlohy spojené s organizáciou práce a rozvojom poradenského centra
– možnosť následného postupu a uplatnenia ako obchodný manažér

– možnosť pracovať v podmienkach modernej a stabilnej spoločnosti,
– motivujúce platové podmienky v súlade s výsledkami a kvalitou výstupov
– možnosť transparentného kariérneho rastu
– atraktívne pracovné podmienky

Informácie o výberovom konaní
Posielajte svoj životopis na milan.singhofer@bcas.sk

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
– stredoškolské s maturitou
– nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
– študent vysokej školy
– vysokoškolské I. stupňa
– vysokoškolské II. stupňa
– vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti
– Microsoft Excel – pokročilý
– Microsoft Outlook – pokročilý
– Microsoft Word – pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa:

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– organizačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť,
– analytické schopnosti, zručnosť v kalkuláciách

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 19 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného sprostredkovania a 3 roky na trhu realitných služieb.

Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (priemerný ročný nárast produkcie 15-25%).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných a realitných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie a profesionálne realitné služby na území celej SR

Adresa spoločnosti
Broker Consulting, a.s.
Trnavská cesta 3
83104 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Ing. Milan Singhofer
Tel.: 0911713171
E-mail: milan.singhofer@bcas.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 1000EUR/mesiac, Po zapracovaní odmena z výsledkov poradenského centra
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceBratislava
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Osobnostné predpokladyAnalytické myslenie, Komunikatívnosť, Spoľahlivosť
  • Všeobecné spôsobilostiSamostatnosť