Manipulačný pracovník / Skladník

Lagermax Slovakia, spol. s r. o.
  • Dátum príspevku: 1. októbra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 33
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– manuálna práca v skladových priestoroch s použitím technických
zariadení (NZV, VZV – školenie zabezpečíme) a skenera
– triedenie zásielok na distribučné trasy
– množstevná a kvalitatívna kontrola dodávok tovaru do skladu
– vykládka, zaskladňovanie, príprava, prípadne picking tovaru podľa potreby
– nakládka a vykládka áut
– spracováva potrebnú dokumentáciu
– pracuje podľa pravidiel BOZP a interných pravidiel
– spolupracuje s ostatnými členmi tímu
– plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených
– práca na dve zmeny! (6:30 – 15:00; 15:00 – 23:30)

– stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
– dlhodobá pracovná perspektíva s možnosťou prac. postupu
– motivujúce odmeňovanie
– stravné lístky v hodnote 4,00 €
– možnosť bezplatného získania / obnovenia preukazu na NZV, VZV
– spoločenské akcie
– náborový bonus 300,- + 500,-Eur

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.
Termín nástupu dohodou, možnosť čerpania prac. voľna už v skúšobnej lehote.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– pracovitosť a samostatnosť
– dôslednosť
– schopnosť pracovať v tíme
– ochota učiť sa
– vlastná doprava!
– ambícia osobnostného pozičného rastu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa prepravnými a logistickými službami, leader na trhu nočných expresných prepráv.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LAGERMAX Slovakia, spol. s r.o.
Diaľničná cesta 6
90301 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Gažo
Tel.: +421905933633
E-mail: juraj.gazo@lagermax.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyNáborový bonus 300,- + 500,-Eur; základná mesačná mzda 900-1000,- + individuálne odmeny (od 100,-Eur) v závislosti od skúseností a prac. výkonu + príplatky (nadčasy, nočné, zastupovanie, dochádzkový bonus ...)
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie, študent strednej školy, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Miesto práceSenec
  • Jazykové znalostiSlovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiSamostatnosť