Manipulačný pracovník v sklade v Martine s nástupom ihneď!

TOPcontroll spol. s r.o.
  • Dátum príspevku: 28. septembra 2018
  • Koniec ponuky: 9. februára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 11
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– Triedenie obalového materiálu podľa poškodenia
– Poškodený obalový materiál odčleniť a zaniesť na údržbu
– Počítanie obalového materiálu
– Pomocné práce v sklade (fóliovanie, páskovanie, čistenie pracovných plôch, dodržiavanie poriadku)
– Pomocné práce pri príprave materiálu na expedíciu
– Pomoc vedúcemu skladu podľa požiadaviek

-hlučný príplatok,
-prispievanie do III. piliera,
-finančná odmena za sprostredkovanie nového zamestnanca 20,-EUR/netto,
– nástupný bonus až do výšky 100,- EUR/netto,
– možnosť poskytovania finančných záloh,
-ošatenie zamestnanca – tričko, montérky a bezpečnostná obuv,
-služby koordinátora k dispozícii,
-bezproblémová doprava z autobusového nástupišťa priamo do prevádzky na všetky pracovné zmeny.

Životopis posielajte na mail : hr@topcontroll.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny-2,95 €/hod -zákonný príplatok za prácu v noci -dochádzkový bonus 40€/netto/mes. -osobný príplatok do 130€/netto/mes. -stravné lístky v hodnote 3,60 €
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceLipovec
  • Ďalšie požiadavkyOsobnostné predpoklady a zručnosti -100% dochádzka, -samostatnosť, -flexibilita, -ochota pracovať na 3 zmeny, -spoľahlivosť, -zodpovednosť, -manuálna zručnosť, -dobrý zdravotný stav, -lojalita, -bezkonfliktnosť.