Manipulačný pracovník v sklade

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)
  • Dátum príspevku: 31. júla 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 28

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) aktuálne hľadá vhodného kandidáta pre zodpovednú pozíciu „Manipulačný pracovník v sklade“.

Náplň práce:

  • Manipulácia s exportnými a importnými zásielkami (vyskladnenie a uskladnenie tovaru)
  • Vykonávanie odbornej práce na vysokozdvižnom vozíku
  • Príprava zásielok pred odletom leteckej linky
  • Kontrola tovaru pred zaskladnením a jeho príprava pre bezpečnostnú kontrolu
  • Evidovanie pozície tovaru na sklade a jeho presunov
  • Pravidelná inventarizácia skladových zásob
  • Úzka spolupráca s referentom leteckej prepravy
  • Vykonávanie ďalších činností súvisiacich s dohodnutým druhom práce na základe pokynov priameho nadriadeného

Druh pracovného pomeru: práca na zmeny v nepretržitej prevádzke

Vhodný kandidát spĺňa nasledovné požiadavky:

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie
  • Skúsenosti s prácou v sklade výhodou
  • Platný preukaz VZV podmienkou
  • Vodičský preukaz skupiny „B“
  • Práca s PC na užívateľskej úrovni
  • Dobrá fyzická zdatnosť
  • Odolnosť voči stresu
  • Zodpovedný a samostatný prístup
  • Časová flexibilita
  • Bezúhonnosť

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Bonus za individuálny výkon zamestnanca
  • Mzdový nárast v závislosti od výkonu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
  • Možnosť využitia Multisport karty

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu kariera@bts.aero a do predmetu uveďte „Manipulačný pracovník v sklade “. Oslovení budú iba vybraní kandidáti, ktorých osobné údaje budú uchované po dobu 6 mesiacov. Ďakujeme za pochopenie.

„V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Letisko M.R.Štefánika – Airport Bratislava, a. s. (BTS) uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti prostredníctvom internetovej stránky www.bts.aero v rámci počítačovej siete internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Môj súhlas môžem kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia.“

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny800 €/mes. brutto + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • Termín nástupuASAP
  • Miesto práceBratislava
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiFyzická zdatnosť