Montážny mechanik

Masterwork Corp s. r. o.
  • Dátum príspevku: 21. septembra 2018
  • Koniec ponuky: 13. marca 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 24
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-na základe výkresovej dokumentácie a kontrolných protokolov montovať z pripravených súčiastok strojové skupiny a celé stroje
-dbať na dodržiavanie požadovaných termínov
-spolupracovať s kontrolórom a riadiť sa požiadavkami objednávateľa

-perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti
-dochádzajúcim do Nového Mesta nad Váhom poskytujeme príspevok na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu
-vyplácame 13 platov
-odborný rast
-sociálne zázemie
-jedáleň s výdajom stravy v priestoroch firmy (cena stravy pre zamestnanca je 0,79 EUR)
-vianočné peňažné poukážky v hodnote 50,00 EUR až 100,00 EUR
-práca na jednu zmenu (od 06:00 do 14:30 hod.)

Informácie o výberovom konaní

-kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky, ďakujeme za porozumenie
-na osobnom pohovore môže byť dohodnutá mzda individuálne na základe dosiahnutého vzdelania, doterajšej praxe a odborných zručností a pracovných skúseností

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v strojárskej oblasti (strojný zámočník, montážnik, strojný mechanik, automechanik a pod.)

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-manuálna zručnosť
-presnosť a precíznosť
-čítanie strojárskej výkresovej dokumentácie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou strojov, častí strojov a zariadení pre papierenský priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rybárska 2165/3
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Lacková
Tel.: 0918711752, 032 7746301
E-mail: ivana.lackova@mkmasterwork.com

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyzákladná mzda 750,00 EUR+ variabilná zložka 5% až 10%+príspevok na dopravu+ 13. plat, mesačná hrubá mzda môže byť do 850,00 EUR bez nadčasov
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceRybárska 2165/3, Nové Mesto nad Váhom
  • Všeobecné spôsobilostiManuálna zručnosť