Montér výroby regulačných staníc – elektro

SPP - distribucia, a.s.
  • Dátum príspevku: 20. februára 2019
  • Koniec ponuky: 31. decembra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 120
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizovať úlohy pri výrobe, opravách a rekonštrukciách elektrotechnickej časti regulačných staníc (výroba a montáž elektrorozvádzačov, inštalácia káblových trás, montáž a dopojenie ostatných elektrotechnických zariadení).

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– vzdelanie elektrotechnické – 3 roky praxe

–  spôsobilosť na činnosť na VTZ elektrickom v zmysle vyhl. č. 718/2002 Z.z. § 21 – elektrotechnik

– bežný užívateľ MS Windows a MS Office

– vodičský preukaz sk. B

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.

Pracovná doba od pondelka do piatka od 7.00 do 15.00.

Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.

Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo zamestnaneckých výhod a benefitov plynúcich z Kolektívnej zmluvy:

Dovolenka, sick days a voľná nad rámec zákonníka práce / Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí / Kafetéria benefitov – finančný príspevok využiteľný napr. na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podporu aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach… / Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie – 3. pilier / Raz za dva roky nadštandardná zdravotná prehliadka / Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca a iné.

13. plat (cieľová odmena).

Parkovacie miesto v mieste práce.

Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

Stravovacie poukážky v hodnote 4,80 € + nápojové lístky v hodnote 0,66 € na deň.

Nástupný bonus 1000 € vyplatený v priebehu 1. roka.

Preplácame cestovné náklady spojené s cestou na pohovor pri vzdialenosti nad 50 km.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mail Natalia.Licherova@spp-distribucia.sk. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície.

Prijaté životopisy posúdime a vybraných uchádzačov pozveme na osobné stretnutie. Vyjadrenie z výberového konania zašleme po jeho ukončení všetkým uchádzačom.

Za prejavený záujem vopred všetkým uchádzačom ďakujeme.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Natália Licherová, Natalia.Licherova@spp-distribucia.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1000 € (základ) + variabilná zložka 20% + ďalšie benefity.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceMalacky
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiZačiatočník
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník
  • Osobnostné predpokladyIniciatívnosť, Komunikatívnosť, Spoľahlivosť
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiManuálna zručnosť, Samostatnosť, Tímová práca
  • Ďalšie požiadavkyochota cestovať zodpovednosť iniciatíva