Mzdárka/personalistka

GECO, s. r. o
  • Dátum príspevku: 19. júla 2018
  • Koniec ponuky: 5. októbra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 38
Prehľad úloh

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

– príprava a uverejňovanie pracovných ponúk
– prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov – spolupráca so Sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami
– uchovávanie dát a príprava analýz (nábor zamestnancov, pracovné pomery, disciplinárne konania, fluktuácia a ďalšie personálne úlohy a procesy)
– príprava pracovných zmlúv, dodatkov, výpovedí, zber a spracovanie potrebných údajov
– zabezpečovanie a spravovanie dochádzkového systému spoločnosti
– príprava podkladov pre mzdy
– vedenie agendy stravných lístkov – zabezpečovanie, objednávanie a prideľovanie stravných lístkov zamestnancom podľa podkladov
– príprava školení a vzdelávanie zamestnancov
– poskytovanie vyžiadaných informácií nadriadeného, príprava reportov

Iné výhody:

– dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
– zaujímavé mzdové ohodnotenie,
– stravné lístky v hodnote 5,- EUR,
– odmeny pri pracovných výročiach,
– istota pravidelnej výplaty mzdy,
– možnosť kariérneho rastu,
– moderné pracovisko

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov: Áno

Charakteristika spoločnosti:
GECO, s.r.o. patrí v SR medzi najväčších importérov tabakových výrobkov a fajčiarskych potrieb.
Veľkoobchodnú distribúciu k zákazníkom realizuje v rámci celého územia SR. Súčasne spoločnosť
prevádzkuje sieť špecializovaných predajní typu „TABAK – TLAČ“ so širokou ponukou tabakových
výrobkov, fajčiarskych potrieb, periodickej tlače, telefónnych kupónov, cestovných lístkov na MHD,
stieracích losov, sprostredkovaním príjmu stávok a výplat výhier pre spoločnosť TIPOS, a.s. a ďalším
doplnkovým sortimentom.

Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1000 EUR brutto/mesiac a pravidelné mesačné odmeny
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceBratislava