Neurológ so špecializáciou

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia,spol.s r.o.
  • Dátum príspevku: 11. januára 2019
  • Koniec ponuky: 10. januára 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 36
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– práca ambulantného neurológa a konziliárne vyšetrenia na oddeleniach nemocnice

príjemné a moderné pracovné prostredie
korektný prístup
kvalitné vybavenie
priebežné vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní
Cieľom našej nemocnice je spokojný pacient i zdravotnícky personál
Žiadosti o prácu a životopisy posielajte prosím na adresy: jsandtnerova@milosrdni.sk,
fspacek@milosrdni.s
k

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
špecializácia v uvedenom odbore, I. atestácia podmienkou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– ukončené špecializačné štúdium
– záujem o odborný a osobnostný rast
-pro – klientský prístup

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú
starostlivosť.
Z hodnotenie pacientov v minulých rokoch sme boli zaradení medzi najlepšie nemocnice na Slovensku.

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
Nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia
Nám SNP 10
814 65 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Sandtnerová
Tel.: 0903 72 27 72, 02 57887706
E-mail: jsandtnerova@milosrdni.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyminimálne 2194,20 EUR - základný plat, možnosť individuálnej dohody v závislosti od praxe
  • Požadované vzdelanievysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • Termín nástupuod 01.02.2019
  • Miesto práceBratislava, Nám. SNP 10,