Obchodník / Obchodný zástupca

KP-Attila
  • Dátum príspevku: 10. februára 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 48
Prehľad úloh

Miestopráce: Slovensko

Typpracovnej ponuky: Obchod, Obchodnýzástupca, sprostredkovateľ

Ponúkanýplat (základná mzda):  Provízia 500-2500

Termínnástupu: Ihneď

Druh pracovnéhopomeru: Dohodou

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE:

Iné výhody:

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
podla provizie 500-2500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama, predaj určitých tovaru

Náplň (druh) práce
Aktívne vyhľadávanie a vytváranie obchodných príležitosti.

Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelomupevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanieobchodných štandardov.

Ponúkané výhody
práca aj na čiastočný úväzok
Pracovné podmienky

Požiadavky na zamestnanca:

Vhodné pre absolventov: Ano

Vodičský preukaz: B

Všeobecne požadované znalosti:

Všeobecné spôsobilosti:

·       pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:

Slovenský

Madarský

Podmienka: Ovládanieaspoň jeden z dvoch jazykov

Ďalšie požiadavky:

Reprezentatívne aprofesionálne vystupovať.
Proaktívne a kooperatívne pristupovať k úlohám.

Kontaktné údaje:

Edita Feketeová
e-mail: sprostredkovatel@gmail.com
Slovensko
Tel: +421905451283

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyProvízia 500-2500
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent, Menej ako 2 roky, Viac ako 2 Roky
  • Termín nástupuASAP/Ihneď
  • Miesto práceSlovensko
  • Jazykové znalostiMaďarský jazyk, Slovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý, Pokročilý, Expert
  • Vodičské oprávneniaB
  • Ďalšie požiadavkyVšeobecné spôsobilosti: · komunikácia (jednanie s ľuďmi) · kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa · pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)