Obchodný manažér – Bratislava

TSR Slovakia s.r.o.
  • Röntgenova 28
  • Dátum príspevku: 18. mája 2018
  • Koniec ponuky: 19. júna 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 42
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického obchodníckeho tímu hľadáme nového kolegu – Obchodníka, ktorý bude zastrešovať nákup šrotu na našu prevádzku. Hľadáme aktívneho človeka, ktorý sa nebojí komunikovať, prevziať zodpovednosť a neustále hľadať nové obchodné príležitosti. Ponúkame otvorenú firemnú kultúru s rodinnou atmosférou a motivujúci odmeňovací systém. Hlavné pracovné činnosti budú:

• nákup kovového odpadu vo zverenej lokalite
• vytváranie nových obchodných vzťahov
• neustále rozširovanie portfólia dodávateľov (šrotoviská, výrobné spoločnosti)
• udržiavanie vzťahov so stálymi klientmi
• koordinácia logistiky materiálu
• spolupráca s kolegami v rámci obchodného oddelenia a spracovania kovov

  • dynamická práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti v mladom obchodníckom tíme
    • „open door“ firemná kultúra
    • krátke komunikačné línie a priamy kontakt s vedením spoločnosti
    • samostatnosť a s postupom času širší záber zodpovedností
    • zaujímavé ohodnotenie, služobný automobil aj na súkromné účely
    • kvalitné zapracovanie formou on-the-job training
    • možnosť osobného rozvoja – neustále vzdelávanie v rôznych oblastiach
    • možnosť zaujímavého kariérneho postupu

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • skúsenosti s aktívnym predajom 2 – 3 roky
    • anglický jazyk na aktívnej úrovni; nemecký jazyk výhodou
    • obchodnícke zmýšľanie, iniciatívny prístup k práci
    • výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, časová flexibilita
    • VP sk. B

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

TSR Slovakia s.r.o. je úspešná a rýchlo expandujúca spoločnosť v oblasti recyklácie a obchodu so železným odpadom a farebnými kovmi. V dynamickom a globálnom podnikateľskom prostredí sa spoliehame na našich zamestnancov, očakávame, že budú flexibilní a iniciatívni a preukážu vysokú mieru zodpovednosti. Podniková kultúra v TSR dokáže individuálne a tímové výsledky náležite oceniť.
Zamestnávame vyše 130 zamestnancov a prevádzkujeme 5 šrotovísk v rámci celého Slovenska. Centrála firmy sa nachádza v Bratislave.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na web stránke: www.tsr.sk, prípadne na stránkach našej nemeckej materskej spoločnosti: www.tsr.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Váš životopis prosím pošlite na mail:
zivotopis@kariera-praca.sk

Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1000 €
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuDohodou
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk, Nemecký jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník
  • Vodičské oprávneniaB