Obchodný zástupca, obchodný manažér

EXTÉRIA SK
Prehľad úloh
Počet voľných pracovných miest: 7

Miesto výkonu práce:

  • Bratislava-Pod.Biskup.
    okres Bratislava
    Pri Trati 11957/25A
    82106

Kontaktná osoba:

Ponúkaná hrubá mzda:

dohodou

Dátum nástupu:

ihneď

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste
Náplň (druh) práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre našu obchodnú spoločnosť hľadáme človeka pre pracovný portál na starostlivosť a získavanie nových zákazníkov. Hlavným predmetom činnosti bude návšteva klienta, prezentovanie ponuky, predvedenie systému, ďalej pripravovať cenové ponuky, riadiť obchodné procesy (od cenovej ponuky, k objednávke až k platbe).

Hľadáme dynamického obchodníka, ktorý sa vyzná v danom segmente a vie sa orientovať na trhu práce.

Nutné ovládať túto profesiu v tomto odvetví a mať dobrý prehľad o trhu.
Fungovanie v B2B prostredí.

Dostanete priestor na hľadanie nových klientov, ale budete sa starať aj o existujúcich.
Budete vytvárať dlhodobé vzťahy s našimi klientmi a poskytovať im 100%-ný servis.

Práca pozostáva z 2 častí:
– kancelárska práca
– navolávanie klientov, príprava cenových ponúk, nahadzovanie firiem do systému
– práca v teréne u klientov – konzultácie, prezentácie, predkladanie cen. ponúk, predaj

Informácie o výberovom konaní
V prípade, že sa vám neozveme späť, zrejme ste nás zavalili množstvom životopisov, a teda sa ospravedlňujem vopred, ozveme sa iba vybraným uchádzačom.

Životopis, motivačný list a prípadný krátky obchodný plán + vaše požiadavky posielajte emailom. Mail: zivotopis@kariera-praca.sk

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Ponúkané výhody

Zamestnanecké výhody, benefity.
Dynamicky rastúci plat, možnosť plnej sebarealizácie, priateľská pracovná atmosféra, firemné auto, notebook.

Pracovné podmienky
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie:
  • Úplné stredné odborné vzdelanie
  • Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
  • Vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Cudzie jazyky:
  • slovenský – pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Microsoft Word – elementárna
  • Microsoft Excel – elementárna
Ďalšie požiadavky:

Pozícia nie je vhodná pre absolventa.

Samostatné myslenie aj konanie.
Spoľahlivosť a loajalita.
Orientácia na výsledky.
Rýchle zaučenie a nabehnutie na predaj.
Pozitívne myslenie.
Stabilita.
ANJ výhodou.

Kontakt:
M.S.LEM, s.r.o.
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk

Osobnostné predpoklady:
  • komunikatívnosť
Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny800€ - 1200€
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceObchod, marketing a reklama
  • Jazykové znalostiSlovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíMierne pokročilý, Stredne pokročilý
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiZačiatočník
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiKomunikácia (jednanie s ľudmi)