Obchodný zástupca pre pracovný portál Kariéra-práca.sk

Kariéra práca
Prehľad úloh

Miesto výkonu práce:

  • Bratislava-Pod.Biskup.
    okres Bratislava
    Pri Trati 11957/25A
    82106

Kontaktná osoba:

Ponúkaná hrubá mzda:

dohodou

Dátum nástupu:

ihneď

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste
Náplň (druh) práce:

Pozícia obchodný zástupca pre pracovný portál Kariéra-práca.sk Práca v stabilnej spoločnosti.
Oblasť pôsobenia: Bratislava a okolie, Trnavský kraj: Šamorín, Dunajská Streda a okolie.

Náplň práce:
– starostlivosť o stálych alebo nových firemných klientov
– priama komunikácia s klientom
– prezentácia spolčnosti a následný predaj produktov
– zodpovednosť za objednávky, komunikácia s klientom
Výhodné platové podmienky, vlastné auto výhodou.
Praca na živnosť, fix + provízie z predaja.
Prax na pozícii obchodného zástupcu minimálne 2 roky, podmienka.
Podrobnosti upresníme na osobnom pracovnom pohovore.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Váš životopis prosím pošlite na mail zivotopis@kariera-praca.sk Do predmetu uveďte názov pozície Obchodný zástupca pre pracovný portál.

Ponúkané výhody:

Benefity ponúkané spoločnosťou, napríklad flexibilná pracovná doba.

Pracovné podmienky:
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie:

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

>Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:
  • maďarský – pokročilá: B1 a B2
  • slovenský – vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1000 €
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuihneď
  • Jazykové znalostiMaďarský jazyk, Slovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíMierne pokročilý, Stredne pokročilý, Pokročilý, Expert
  • Počítačové znalosti Internet
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiKomunikácia (jednanie s ľudmi), Kultivovaný slovný prejav ( schopnosť vyjadrovania sa)