Oblastný vedúci / Oblastná vedúca pre západné Slovensko

TEDi Betriebs ,s.r.o.
  • Dátum príspevku: 4. decembra 2018
  • Koniec ponuky: 3. januára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 17
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pridelené filiálky (v budúcnosti 8 až 12 filiálok)
Zodpovednosť za výsledky, náklady a obrat
Organizácia a riadenie pridelených filiálok podľa firemných konceptov
Vedenie, rozvoj a koordinácia zamestnancov (približne 50 – 70 zamestnancov)
Organizovanie a realizácia otvorenia nových filiálok
Realizácia opatrení na podporu predaja
Kontrola a realizácia úloh od Revízie

Dôkladné zaškolenie (približne 3-mesiace)
Služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook (aj na súkromné účely)
Rôznorodá práca v sympatickom a nápomocnom kolektíve
Stabilná pracovná pozícia v Medzinárodnej spoločnosti
Motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a v nemeckom jazyku. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax minimálne 3 roky v maloobchode, napr. ako vedúci/vedúca predajne, najlepšie v potravinovom alebo nepotravinovom diskontnom obchode,
Veľmi dobrá znalosť Nemeckého jazyka (slovom aj písmom), nutnosť komunikovať nadriadeným zamestnancom v nemeckom jazyku,
Skúsenosti s vedením kolektívu,
Obchodné myslenie,
Sebavedomie a komunikačné zručnosti,
Vysoké pracovné nasadenie a ochota učiť sa ,
Flexibilita, zodpovednosť, lojalita

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

TEDi je sympatická maloobchodná sieť predajní s rozličným tovarom . Od mája 2004 ponúkajú pobočky spoločnosti so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku výrobky dennej spotreby, každodenné potreby, darčekové a dekoratívne predmety, kancelárske potreby, ako aj večierky, výrobky pre domácich majstrov a drogérie – za ceny od 1 €. TEDi ponúka svoj tovar v krajinách: Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Slovinsko, Španielsko a od roku 2013 už aj na Slovensku. Spolu tvoríme sieť viac ako 1500 pobočiek. TEDi už má viac ako 30 maloobchodných predajní na Slovensku a bude sa naďalej výrazne rozširovať.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEDi Betriebs s. r. o.
Kladnianska 12
821 05 Bratislava-Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Šnircová
E-mail: iveta.szeifova@tedi.com
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyNástupný plat 1.600 €, , po zaškolení 1.800 €
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupu01.01.2019
  • Miesto práceBratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Jazykové znalostiNemecký jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB