Obsluha čerpacej stanice OMV v Malinove

OMV Slovensko, s.r.o.
  • Dátum príspevku: 12. marca 2019
  • Koniec ponuky: 18. marca 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 130
Prehľad úloh

Náplň práce:

– obsluha zákazníkov
– práca s ľuďmi
– práca s registračnou pokladňou
– hmotná zodpovednosť
– aktívny predaj doplnkového tovaru
– starostlivosť o predajňu – udržiavanie čistoty
– preberanie a dokladanie tovaru
– kontrola funkčnosti všetkých zariadení na ČS
– Nonstop prevádzka
– 2x denná smena 6:00-18:00 / 2x nočná smena 18:00-06:00 / 4 dni voľno

Zamestnanecké výhody:

– práca v stabilnej firme
– umytie vozidla 1 x do mesiaca
– zvýhodnené tankovanie prémiových palív
– odmeny pre stabilných zamestnancov
– pracovné oblečenie
– káva grátis
– stravné lístky 4,50 Eur
– odmeny za aktívny predaj
– 2 x ročne 1000 vernostných bodov SMILE&DRIVE

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny650,- brutto + platené nočné + príplatok sobota + príplatok nedeľa + príplatok sviatok + odmeny za predaj
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuzačiatok apría
  • Miesto práceMalinovo
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíÚplný začiatočník
  • Administratívne a ekonomické znalostiPokladňa
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiPokročilý
  • Počítačové znalosti Internet
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť, Ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), Pozornosť
  • Vodičské oprávneniaA
  • Všeobecné spôsobilostiManuálna zručnosť, Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), Samostatnosť, Tímová práca
  • Ďalšie požiadavky- zdravotná spôsobilosť - bezúhonnosť - komunikatívnosť - flexibilita - spoľahlivosť - zmysel pre poriadok a čistotu