Obsluha drvičky a triedičky stavebného odpadu

PROSPECT, spol. s r.o.
  • Dátum príspevku: 6. februára 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 61
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– obsluha a vedenie stavebných strojov, na ktoré má odbornú spôsobilosť a na ktoré je podľa denného prerozdelenia priradený (nakladač, rýpadlo, bager)
– práce na drvičke a triedičke stavebného odpadu, uchádzač so strojníckym preukazom 4 a 9
– zodpovedá za zverený stavebný stroj, udržiava ho v čistote a poriadku
– zabezpečuje potreby opráv a servis stavebných strojov
– vodičské práce
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 EUR/hod.od 4,00 € – do 8,00 € / hod. brutto + úkolová mzda 0,35 centov / tona
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyOd 4 EUR/hod.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupuASAP
  • Miesto práceJ. Simora 5 940 01 Nové Zámky
  • Vodičské oprávneniaB
  • Ďalšie požiadavkyOsobnostné predpoklady a zručnosti - fyzická zdatnosť - manuálna a remeselná zručnosť - výhoda drvičkársky preukaz