Odborný asistent oblastného riaditeľa

Broker Consulting
  • Dátum príspevku: 1. júna 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 176
Prehľad úloh

Informácie o pracovnom mieste:
Pozícia: Administratívny pracovník, referent, Back office špecialista, Finančný analytik, Produktový manažér – špecialista, Špecialista podpory zákazníkov
Pracovná oblasť:

– Administratíva
– Bankovníctvo
– Ekonomika, financie, účtovníctvo
– Zákaznícka podpora

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok,
skrátený úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
– na základe pokynov oblastného riaditeľa zabezpečuje spracovanie informácií a prípravu finančného plánu a podkladov, pre klientov poradenského centra
– zabezpečuje plánovanie termínov oblastného riaditeľa
– komunikuje s finančnými inštitúciami, produktovým oddelením
– zabezpečuje správu a archiváciu zmlúv, podklady pre klientov
– podieľa sa na zapracovaní nových konzultantov v odbornej oblasti
– zabezpečuje organizačnú podporu činnosti poradenského centra
– poskytuje aktívnu podporu manažérom, špecialistom a konzultantom v rámci pobočky
– vykonáva administratívne a korešpondenčné práce,
– plní operatívne úlohy
– možnosť následného postupu a uplatnenia ako finančný špecialista alebo obchodný manažér

– možnosť pracovať v podmienkach modernej a stabilnej spoločnosti,
– motivujúce platové podmienky v súlade s výsledkami a kvalitou výstupov
– možnosť transparentného kariérneho rastu
– atraktívne pracovné podmienky
– výhody pre spolupracovníkov pri výbere uzatváraní fin. produktov
– možnosť využitia výhod finančného plánovania pre seba

Informácie o výberovom konaní
Zasielajte svoj životopis s motivačným listom na adresu milan.singhofer@bcas.sk

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
– stredoškolské bez maturity
– stredoškolské s maturitou
– nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
– študent vysokej školy
– vysokoškolské I. stupňa
– vysokoškolské II. stupňa
– vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti:
– Microsoft Excel – pokročilý
– Microsoft Outlook – základy
– Microsoft Word – pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa:
– Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– samostatnosť, schopnosti plánovať a samostatne si rozvrhnúť prácu
– spoľahlivosť a zodpovednosť, orientácia na splnenie cieľov a úloh
– systematický a organizačný prístup
– zručnosť v kalkuláciách
– komunikatívnosť, diskrétnosť, príjemné vystupovanie, asertivita v jednaní

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac ako 18 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat narástol o vyše 25% za posledné roky).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

Počet zamestnancov:
50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti:
Broker Consulting, a.s.
Trnavská cesta 3
831 04 Bratislava

Kontakt:
Kontaktná osoba: Ing. Milan Singhofer
Tel.: 0911713171
E-mail: milan.singhofer@bcas.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny700 EUR/mesiac, následne po zapracovaní - motivačná pohyblivá zložka
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceTrnavská cesta 3, Bratislava
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník, Pokročilý
  • Osobnostné predpokladyAsertivita, Komunikatívnosť, Spoľahlivosť