Odborný asistent/asistentka pre významnú spoločnosť.

Broker Consulting, a.s.
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
– na základe pokynov manažéra zabezpečuje spracovanie informácií a prípravu finančného plánu a podkladov pre klientov, alebo prípravu realitných obchodov
– zabezpečuje plánovanie termínov manažéra
– zabezpečuje správu a archiváciu zmlúv, podklady pre klientov
– zabezpečuje organizačnú podporu činnosti poradenského centra
– plní operatívne úlohy
– možnosť následného postupu a uplatnenia ako finančný alebo realitný špecialista
Miesto práce:
Ulica 29. augusta 9, Bratislava

Druh pracovného pomeru :
skrátený úväzok, živnosť

Termín nástupu:
Dohodou

Ponúkaný plat :(brutto)
300 EUR/mesiac plus motivačná pohyblivá zložka

Zamestnanecké výhody, benefity :
– práca priamo v realitnom a hypotekárnom centre v Bratislave – Staré
Mesto
– motivujúce platové podmienky v súlade s výsledkami a kvalitou výstupov
– možnosť transparentného kariérneho rastu
– atraktívne pracovné podmienky
– možnosť využitia výhod finančného plánovania pre seba
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním :
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti :
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy
Microsoft Word – základy

Vodičský preukaz :
B

Počet rokov praxe :
2

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– samostatnosť, schopnosti plánovať a samostatne si rozvrhnúť prácu
– spoľahlivosť a zodpovednosť, orientácia na splnenie cieľov a úloh
– systematický a organizačný prístup
– komunikatívnosť, diskrétnosť, príjemné vystupovanie, asertivita v jednaní

Informácie o výberovom konaní :
Zasielajte svoj životopis s motivačným listom na adresu andrea.zemankova@bcas.sk

Stručná charakteristika spoločnosti:
Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 18 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania a realít. Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v týchto oblastiach.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat narástol o vyše 25% za posledné 2 roky každoročne).
Adresa spoločnosti
Broker Consulting a.s.
Tower 115, Pribinova 25
811 09 Bratislava

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny300 EUR/mesiac plus motivačná pohyblivá zložka
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent, Viac ako 2 Roky
  • Termín nástupuDohodou
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Osobnostné predpokladyAsertivita, Komunikatívnosť, Spoľahlivosť
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiSamostatnosť