ODBORNÝ PREDAJCA DO ODDELENIA BYTOVÝCH DOPLNKOV V BRATISLAVE

SCONTO Nábytok
  • Dátum príspevku: 18. mája 2018
  • Koniec ponuky: 20. júla 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 31
Prehľad úloh

Náplň práce

  • Predaj bytových doplnkov na ploche obchodného domu
  • Starostlivosť, doplňovanie a prezentácia tovaru na zverenom úseku predaja
  • Doplňovanie tovaru a jeho prezentácia

Ponúkame

  • Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
  • Nástupné školenie predajných zručností
  • Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
  • Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
  • Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Ponúkame mesačnú mzdu až do výšky 750,-€, ktorá sa skladá zo základnej mzdy vo výške 700,-€ a osobného ohodnotenia až do výšky 50,-€. K uvedenej mzde sa prirátajú ešte zákonné príplatky.
Požadujeme
  • SŠ vzdelanie
  • Prax v maloobchode a znalosť sortimentu je výhodou
  • Pozitívny vzťah k obchodu a predaju
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Orientáciu na dosahované výsledky
  • Ochotu pracovať v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase a počas víkendov

Stručná charakteristika spoločnosti

SCONTO Nábytok je súčasťou nemeckého koncernu Höffner, ktorý patrí k najväčším predajcom nábytku v Európe. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.

Životopis posielajte na mail:  zivotopis@kariera-praca.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyaž do výšky 750,-€
  • Termín nástupuDohodou