Operátor na lisovňu/zvarovňu

Tower Automotive
  • Dátum príspevku: 2. augusta 2018
  • Koniec ponuky: 2. augusta 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 66
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha lisovacieho zariadenia (tvárniaci lis) roboticky riadené zariadenie.
Práca na modernom pracovisku, kde sa používa nová technológia lisovania kovu a hliníka.
Spolupráca pri realizácii zlepšovacích návrhov (zaujímavá odmena za prínos), zapájanie do systému riadenia kvality (ISHIKAWA).Miesto výkonu práce: MALACKY

Ponúkame aj možnosť ubytovania ( čiastočne hradené zamestnávateľom ) na zamestnaneckej ubytovni priamo pri areáli firmy (možnosť dochádzania do práce z iných častí SR).

– motivujúce platové ohodnotenie nad rámec Zákonníka práce:
nočná zmena 0,96€/hod.,
práca vo sviatok 100%,
sobota a nedeľa 25% priemernej hodinovej mzdy
– mesačný výkonnostný bonus 60 €/mesiac
– letný a zimný bonus (250+250 €)
– príspevok na DDS 3%
– stravovanie na pracovisku ,strava je zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách ( zamestnanec platí len 0,80 €)
– zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
– zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe
– príspevok pri narodení dieťa (100 €), svadbe (100 €), športové aktivity (voľný vstup do fitnes a plavárne aj pre rodinných príslušníkov), denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom, príspevok na rekreácie pre zamestnancov a ich rodiny
– firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia, Športový deň a pod.)
– finančný bonus pri odporučení nového kolegu- 400 eur (200 eur po odpracovaní 1 mesiaca, ďalších 200 eur po odpracovaných 3 mesiacoch)

Informácie o výberovom konaní

Práca v 3-4 – zmennej a nepretržitej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Tower Automotive je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je Tower Automotive popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.
Továrenská 13
901 01 Malacky
Životopis posielajte na mail : junasova.zdenka@towerinternational.com
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny720 € + prémie + príplatky + nadčasy
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceMalacky