Operátor skladu pre značky DATART a Hej.sk

DATART
  • Dátum príspevku: 11. októbra 2018
  • Koniec ponuky: 11. apríla 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 17
Prehľad úloh

Informácie o pracovnom mieste

Do centrálneho skladu v logistickom centre pri Senci potrebujeme nové posily.
Ak hľadáš samostatnú prácu a chceš byť súčasťou skvelého tímu, tak neváhaj, ozvi sa nám a poď robiť, čo Ťa baví!
Tvojou hlavnou náplňou bude:
– príjem tovaru od dodávateľov a jeho uskladnenie;
– manipulácia s tovarom, bremenami;
– príprava tovaru na expedíciu na pobočky a pre zákazníkov (balenie, paletovanie);
– práca so skenerom

Naše výhody pre Vás:
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 25-ročnou tradíciou
• práca v príjemnom pracovnom prostredí s najmodernejšou technikou
• možnosť ďalšieho kariérneho rastu
• výplata mzdy pravidelne a načas
• stravné lístky v hodnote 3,90 €
• preplácané nadčasy
Naše benefity pre Vás:
• výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov, ale i pre rodinných príslušníkov
• zľavy na nákup elektroniky

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme nové posily do centrálneho skladu internetového obchodu Hej.sk a DATART v Prologis Park v Senci. Obsadzujeme miesta s 12 – hodinovou pracovnou dobou krátky (streda, štvrtok)/dlhý (pondelok, utorok, piatok, sobota, nedeľa) týždeň a miesta s 8 – hodinovou pracovnou dobou – po týždni sa strieda ranná (6:00-14:30 hod.) a poobedná (13:30-22:00 hod.) zmena.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo – základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • požadujeme min. ukončené SOU (výučný list)
    • vítané sú predošlé skúsenosti s prácou v sklade, skladovým hospodárstvom
    • preukaz na VZV, nie je podmienkou ale výhodou
    • fyzická zdatnosť (schopnosť manipulovať s tovarom nad 15 kg)
    • komunikatívnosť
    • zodpovedný a kolektívny prístup
    • pracovitosť, samostatnosť
    • bezúhonnosť
    • pozícia je vhodná pre všetky vekové skupiny (ako pre absolventa, tak i pre 50+)

Životopis posielajte na mail : lucia.drahosova@datart.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyzáklad 740 € + mesačné prémie do výšky 220 € (bližšie info osobne)
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceĎiaľničná cesta, Senec
  • Administratívne a ekonomické znalostiSkladové hospodárstvo
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiZačiatočník