Operátor výroby / montážny pracovník Lozorno

Europersonal&Fabrika s.r.o.
  • Dátum príspevku: 15. júna 2018
  • Koniec ponuky: 15. decembra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 53
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– zaujímavá a finančne dobre platená práca
Výroba autosedačiek najmä AUDI Q7 a VOLKSWAGEN UP, práca je vykonávaná na linke, v prvej
fázy montáže sa montuje na autosedačku – podsedák elektronika, bezpečnostné prvky,nasleduje pur pena a nakoniec sa naťahuje a uchycuje koža.
-práca v 4-zmennej prevádzke
1-3 mesiac 4,40€ hod/brutto +osobne hodnotenie 0-280€ + príplatok za popoludňajšiu zmenu 0,30€ , za nočnú zmenu 0,83€ za sobotu 25% , nedeľu 50%
od 4 mesiaca 4,81€ /hod + osobne hodnotenie 0-280€ + príplatok za popoludňajšia zmenu 0,30€ , za nočnú zmenu 0,83€ za sobotu 25% , nedeľu 50%
– záloha po 3 odpracovaných dňoch

Iné výhody

– Pracovná zmluva ihneď po pracovnom pohovore
– Výplata mzdy k 15. dňu po skončení mesiaca
– Záloha po odpracovaní 1. týždňa
– Stravný lístok v hodnote 4,0€
– Ubytovanie zabezpečene
– Doprava do zamestnania z ubytovne a blízkeho okolia zabezpečená
– Oblečenie ZDARMA
– Celodenná starostlivosť koordinátorom
– Bezplatná právna pomoc

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

medzinárodná spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– zodpovedný prístup k práci
– ochota manuálne pracovať
– lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
– ochota učiť sa novým veciam
– odolnosť voči stresu
– manuálna zručnosť
– dobrý zdravotný stav
– prax v automobilovom priemysle vítaná
– termín nástupu IHNEĎ, po pohovore

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu, prosím kontaktujte:

Bezplatná linka 0800 500 002

BRATISLAVA 0948 002 048 nabor@e-personal.eu
alebo 0915 573 600 praca@e-personal.eu

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava-Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Križovenská
Tel.: +421948002048
E-mail: nabor@e-personal.eu
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceMalacky, Lozorno
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiFyzická zdatnosť