Operátor výroby : TOP PONUKA , VÝBORNÉ PLATOVÉ PODMIENKY !

prolifeagency
  • Dátum príspevku: 10. septembra 2020
  • Koniec ponuky: 10. septembra 2021
  • Aplikácie 0
  • Názory 21
Prehľad úloh

Náplň (druh) práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:- výroba klimatizácií pre automobilový trh- dodržiavanie príkazov nadriadeného- udržiavanie poriadku na pracovisku- práca vhodná pre mužov i ženyPráca na 3 zmenyPráca je na živnosťZamestnanecké výhody, benefity- príplatky za nočnú zmenu a nadčasSpoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovanáAutomobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkovPozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:stredoškolské bez maturitystredoškolské s maturitouštudent vysokej školyVodičský preukaz:BOsobnostné predpoklady a zručnostiPožiadavky na kandidáta:- manuálne zručný- zmysel pre detailMiesto práce:NitraDruh pracovného pomeru:živnosťTermín nástupu:dohodouMzdové podmienky (brutto): do 1500 euro mesačne

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Po pohovore u zamestnávateľa.+ hradené ubytovanie+ zabezpečenie ubytovania

Pracovné podmienky

  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno
  • Požiadavky na zamestnanca

    Požadované vzdelanie

    Nižšie stredné odborné vzdelanie

    Zručnosti, schopnosti

    Vodičské oprávnenie:

    • Skupina B

    Všeobecné spôsobilosti:

    • analyzovanie a riešenie problémov

    Osobnostné predpoklady

    • precíznosť (presnosť)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyDo 1500 euro mesačne
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupuihned
  • Miesto práceSlovensko Nitriansky kraj okres Nitra Cabaj-Čápor Dolné Hony, (areál Jaguár) , 949 01 Nitra areál Jaguár 94901
  • Osobnostné predpokladyAnalytické myslenie
  • Všeobecné spôsobilostiAnalyzovanie a riešenie problémov