Operátor výroby v Dolnom Kubíne

TOPcontroll spol. s r.o.
  • Dátum príspevku: 4. júna 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 58
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– obsluha lisov a strojov
– vizuálna kontrola vyrobených kusov
– označovanie jednotlivých kusov
– balenie vyrobených kusov
– prísun výrobných materiálov z centrálneho skladu na paletovom vozíku
– zabezpečenie správneho uloženia materiálu – dodržiavanie FIFO
– príprava materiálu na výrobu, sušenie, miešanie s farbivom
– dopĺňanie materiálu do jednotlivých lisov
– vypĺňanie predpísanej dokumentácie
– informovanie o zlých kusoch
– práca vhodná pre ženy aj mužov
– práca na 3 zmeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650 + príplatok za prácu v noci + dochádzkový bonus + výrobný bonus

– stravné lístky
– výrobný bonus
– dochádzkový bonus
– firemné akcie pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť TOPcontroll spol. s r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– zodpovednosť
– spoľahlivosť
– komunikácia
– ochota učiť sa
– ochota pracovať na 3 zmeny
– 100% dochádzka
– lojálnosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme akreditovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým sortáciou a kontrolou kvality dielov prevažne v automobilovom priemysle. Naše portfólio služieb ponúka široké spektrum špecializovaných prác v oblasti outsourcingu logistiky, výroby, balenie a prebaľovanie tovaru, montážne a demontážne práce, uskladnenie výrobkov a práce súvisiace s uskladnením. Ponúkame tiež možnosť dopravy materiálu, tovaru alebo zásielok prostredníctvom nákladných vozidiel. V ostatnom roku sa naše portfólio služieb rozrástlo o výrobu a predaj gumovej drte. Novinkou v našej ponuke sú služby v oblasti metrológie a merania pomocou 3D skenera.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Námestie SR 23
014 01 Bytča

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika SEKÁČOVÁ
Tel.: +421944252600
E-mail: dominika.sekacova@topcontroll.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny 650 - 785 EUR
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupu15.06.2019 / ihneď
  • Miesto práce Dolný Kubín
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť, Spoľahlivosť