Operátor

Remarkplast Slovakia, s.r.o.
  • Dátum príspevku: 3. apríla 2019
  • Koniec ponuky: 1. októbra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 69
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník zvláda obsluhu strojov a zariadení pod dohľadom predáka.
Vedie predpísanú dokumentáciu podľa pracovného popisu.
Dodržiava pracovné postupy, na ktoré bol preškolený. Udržuje poriadok na pracovisku. Ovláda spracovávané materiály na základnej úrovni. Prevádza kontrolu vyprodukovaného materiálu. Vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného v súlade s organizačnými a riadiacimi predpismi.
Riadi sa smernicami a dokumentáciou vychádzajúcou zo systému ISO. Dodržiava predpisy BOZP, PO a ochrany životného prostredia rovnako ako všetky platné vnútropodnikové predpisy.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,45€ hod. ostatné zložky mzdy v zmysle Mzdového poriadku

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo sa učiť, základné technické vedomosti

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

Stručná charakteristika spoločnosti

Remarkplast Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou compoundov, re-compoundov a regranulátov. Naša spoločnosť je certifikovaná podľa ISO 9001 a ISO 14001.
Pôsobíme na trhu už od roku 2006. Spolupracujeme s najväčšími výrobcami technických výliskov v automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom a spotrebnom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REMARKPLAST SLOVAKIA, S.R.O.
Štúrova 1249
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Stanislava Mikleová
Tel.: +421948332082
E-mail: personalne@remarkplast.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny3,45€ hod. ostatné zložky mzdy v zmysle Mzdového poriadku
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • Termín nástupuASAP
  • Miesto práceŠtúrova 1249, 952 01 Vráble
  • Všeobecné spôsobilostiManuálna zručnosť